RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
madziara
gratulacje!
zazdroszcze Ci tych pierwszych kroczków i nei moge doczekac sie naszych!
gratulacje!
zazdroszcze Ci tych pierwszych kroczków i nei moge doczekac sie naszych!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

,
, zjeździlismy wózkiem dostępne dolinki, jeździlismy bryczką, kolejką, spacerowalismy, no i wrócilismy do domku;-)
teraz to dopiero będziesz musiała mieć oczy dookoła głowy:-)
raz mu się udało i teraz powtarza, ale na 6 prób ze 3 kończą się upadkiem
. Teraz to wystarczy mu otworzyć drzwi i leeeeeeeeeeeeeci, wcześniej bał się tego schodka przed drzwiami
2 tygodnie laby, w piątek jedziemy do moich rodziców w bieszczady ( na tydzień tylko:-()a potem na początek września planujemy mały remont, Ignaś już pójdzie do żłobka, więc będzie trochę czasu:-)
, super i nawet pogoda dopisała
, zobaczymy jak sobie poradzi
, mam nadzieję że dobrze
zaproszenie ciągle aktualne
Hej Aniu a brak mnie teraz na BB Bydgoskim bo zaczęłam pracować i nie zawsze mam czas zajrzeć tu do was.
Ale pamiętam że mam u Cibie zaległe zaproszenie na Herbatkę i Ciacho he he.
Może jak kiedyś będe na Okolu to się spotkamy na małe ploteczki.
Bo obecnie mieszkam w Fordonie z siostrą bo tu pracuje i mam bliżej do pracy.
, daj tylko znać chwilę wcześniej
Wakacji juz prawie koniec i tak smutno sie troszke robi,ale mam na dzieje ,ze pogoda bedzie ładna jeszcze dlugo:-)Moja Julka ostatnio miala wypadek ,wyladowala buzka na chodniku
Cala jedna strone ma w wielkim strupie
Krew tak mocno nie leciala ,i prawie nie plakala ale strasznie to wszystko wygladalo
a wszystko przez to ze ona nie umie chodzic pomalu tylko ciagle biegiem
musze zakladac jej te szelki to mi nie bedzie uciekala.Ostatnio moje dziecko je tylko jajka z niespodzianka,jak tylko wchodzimy do sklepu to wola"jajo,jajo",a tak to ma slaby apetycik
musze ograniczyc jej te slodycze
POZDRAWIAM;-)zaproszenie ciągle aktualne, daj tylko znać chwilę wcześniej