reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

U mnie babcia jakies perfum i pierdułki z Avonu
Tata jakies dobry krem przecwzmarszczkowy (bo z tych co wszystko maja albo nie lubi gówien wiec nie stac mnie na niego hahaha)
Tesc skarpety 7-pak hehe i perfum szwagierki córka perfum standart od kad Kasiulka w Avonie siedzi ehhe.

Tymek sportowe prezenty korki pilka rękawice
Kaja psa na smyczy(najdrozszy jej prezent w zyciu to bedzie)tablice dwustronną ciastoline i tu koniec pomysłow co jej kupic jeszcze;/

I tyle z prezentów...niestety mam juz mała rodzine;(
 
reklama
Hello.
U mnie prezenty będą następujące:
Franek-zestaw lego Batman
Igi-Zamek sir Andrzeja z Imaginext
Siostrzenica-taki łeb lalki do czesania
Rodzice-karnet do opery
Siorka ze szwagrem-komplet kieliszków
A my sobie robimy wspólny prezent i kupujemy sobie sprzęt grający
 
Witam z wieczora...

Ciezka noc przede mna,ten wicher masakra...juz to widze ;(

U mnie z prezentow to co narazie mnie wiadomo od rodziny to Wika lego friends kolejne zestawy a Mat auto zdalnie sterowane i garaz...od nas Wi dostanie najprawdopodobnie pieszczocha,chciala ferbiego ale szkoda mi kasy na niego wiec zostane narazie przy pieszczochu a a dla Mata nie mam pomysla :/
 
Witaj Veronica :) Pisz co tam u Was???

Co za pogoda, a my dziś spacerowaliśmy z klasą raz podczas wichury a drugi raz w śnieżycy :tak: z tego własnie powodu szukam dobrej duszyczki która by miała do oddania za darmoszkę kurtki dla chłopca na 10 lat. Napatrzyłam sie dziś w jakiej to kurtce jeden chłopiec juz druga zimę chodzi i ciarki mnie przeszły :-(

Zakupów gwiazdorkowych jeszcze nie robiłam bo jakos mi to jeszcze odległe i dużo innych spraw do zrobienia wcześniej.
 
Hello laseczki.;-)

Zalatana cały tydzień byłam.
Zadzwonili do mnie z pracy tam gdzie byłam, czy nie chciałabym przyjść poszyć na kilka dni. Zgodziłam się oczywiście i od poniedziałku znowu pracuję:tak:. Jak długo...nie wiem. Było powiedziane, że na kilka dni ale ile tych dni to sie okaże. Póki co pracuję bo każdy grosz na święta się przyda.

Veronica witaj! Gratuluję zaciążenia! A który to tydzień już u Ciebie?

Prezenty mam niemal załatwione. Daniel dostanie mozaikę w wielkości xxl o taką Mozaika Duża - Tablica Przezroczysta Zestaw - Miniland za 128,99 zł | Zabawki empik.com

Mateusz dostanie statek taki http://www.geloo.pl/images/22/46/58/70/22465870/1f.jpg
z bratem razem się zrzucimy, bo ponad dwie stówki taki kosztuje.

Mój chłop zażyczył sobie ostrza do maszynki do golenia. Szwagierka chce album samoprzylepny na fotki, szwagier podstawkę pod lapka, dla jej młodej rękawice bramkarskie bo młoda chodzi na piłkę i takie by chciała a dziadkowie dostaną w ładnej ramce zdjęcia chłopaków z przedszkola i tyle. Uf! :-D
 
krolcia, ja mam dwie lewe do szycia. Wywożę różne rzeczy do krawcowej na Wzgórze Wolności. A może Ty mogłabyś mnie od czasu odo czasu wspomóc jakąś wymianą zamka itp...?

Ale pogoda! Na siedzenie w domu albo sanki jest OK, ale jak trzrba autem dojechać to nieciekawie:sorry2:
 
DSC_3700.jpg kalendarz :)

a autko tym razem bez szalenstw hehe kupilam Merive :)

u nas prezenty sa wszystkie kupione w piwnicy czekaja:)

Adam - seria imaginext Zamek, Ogr, Katapulty , dinozaury reszte juz ma wiec bedzie komplet:) do tego stroj wojskowy taki jak ma tatuś :)
Dadu - skoczek fp autko kids go go go i stoliczek edukacyjny
m - perfum (standardowo jak co roku :p)
ja też perfum i zaszalalam kupujac balsam do tego hehe

i na tym sie konczy :) dla rodzicow przygotowuje recznie bombki i świeczki :)
 

Załączniki

  • DSC_3700.jpg
    DSC_3700.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 61
Aga ale czadowy kalendarz:szok:

U nas ok pogoda super po obiedzie na sanki idziemy..

No tak Swieta zapasem a ja standardowo przed Swietami słomiana wdowa bede wrrr.

I tak w sumie robie wszystko w kuchni sama ale chodzi o to ze jednak D jest pod reka w razie wu a tu do Biedronki pobiegnie a tu na rynek a tak?;/No ale w sumie to standard wiec nie powinnam byc zdziwiona hehe..DAM RADE!;pp
 
reklama
Buu pogoda straszna, nie lubię zimy :-(
My jeszcze w trakcie zakupów świątecznych została mi jeszcze kuzynka i nie mam na nią pomysłu :-( Ratunkuuuu

Zaczęłam się zastanawiać co mnie skusiło żeby się na tą wieś wyprowadzać haha
 
Do góry