reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam
Rany jak mi się z wyra doopska nie chciało dzisiaj ruszyć.

Witam nową mamę! Napisz coś więcej o sobie:tak:. Pracujesz? Dzieci w jakim masz wieku?


Próbuję zalogować sie do iboa w t mobile żeby zapłacić rachunek i znowu problem!!!! Już mnie to konkretnie wk...!!!Normalnie proooosić sie trzeba łaskawie albo dobijać do iboa kilka dni, żebym mogła z nieopisaną:dry: radością zapłacić im fakturę!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dzień Dobry Bardzo Wszystkim,
Diablątko poszło spać to mam jakieś 20 minut dla siebie :-).
DZIECI:szok:? O nie mam jedno i na tym jednymdziecku poprzestanę :-D
Hmm...napisać coś więcej o sobie. Matka małego żywiołu o imieniu Aleksander, który skończył 9 miesięcy (czas leci nieubłaganie szybko). Obecnie jest na etapie prób chodzenia więc obija dupa wszędzie i po wszystkim, czasem coś bywa i że głowa idzie w ruch. Ogólnie wszędzie o pełno. A moja skromna osoba przebywa obecnie na macierzyńskim, który idzie ku końcowi ale prawdopodobnie zostanę na wychowawczym i nie ukrywam, że ciesze się ogromnie :-D bo lubię wyzwania a zdecydowanie większym jest ogarnąć moje dziecko niż prace, która nie jest jakoś super ekstra interesująca. Hmm nie wiem co Tu jeszcze napisać pewnie reszta w praniu wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Insonia super!!!
Mnie juz niedlugo czeka macierzynski.
Szkoda ze trwa tylko rok.
Ja na wychowawczy z powodow finansowych pozwolic sobie hie bede mogla :-(
Juz nie moge sie doczekac bobasa w domu.
 
Hej!

Iza ja sie tez nie moge doczekac lata albo dobrego zdrowego mrozu...Matiego dzisiaj nie puscilam bo kaszlal wczoraj i noc masakra wiec go zostawie do poniedzialku a Wiki w kocnu po niedzieli idzie po 10 dniach do szkoly....

Witam Nowa Mame :-)...z jakich okolic Osowej jestes??? Mam tam torche znajomych ;)

Ja mam dzisiaj depreche,ledwo wiaze koniec z koncem,jeszcze M wyjechal do Gdanska...dom,dzieci,szpital,dom,dzieci tak se wlasnie myslalam ze jeszcze mi psa brakuje do kompletu :no:...

Tata dzisiaj zle...i samopoczucie i z wygladu a jeszcze wymiotuje od wczoraj...masakra :-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki:)
Witam w piękną słoneczną niedzielę.
Kasiulka jak Tata??? Odzyskał wolę walki?
Krolcia i Agnieszka współczuję Zusów srusów i innych ubezpieczeń. Ja tez byłam ostatnio wzywana w sprawie zeznania z 2009 roku:angry: ale pozytywnie się skończyło. Ja proponuję w sprawach gdzie są jakieś niejasności ile kiedy i za co zapłacić pisać do Naczelnika US o wydanie opinii w sprawie, bo te panienki z okienka to też różnie mówią a potem po latach zonk i dopłata:nerd:
Witam nową mamę . Mieszkasz na górze czy na dole osowej??
Ja podobnie jak Arabella nie wyrabiam na zakrętach. Praca dzieciaki przedszkole szkoła karate i tak w kółko.I wiecie co mnie ostatnoi powaliło na łopatki: Miałam wyjazd służbowy, ale taki jednodniowy. M miał odprowadzić chłopaków potem po pracy zebrać towarzystwo i odstawić na trening a potem odebrać. I wracam a tu wszyscy siedzą w najlepsze i oglądaja Gwiezdne wojny. Oczywiście na trening nie poszli bo.....zbyt zmęczeni byli, nie mieli siły i wogóle się nie wyrobili. No ręce mi opadły bo ja muszę zdążyć wszędzie, zrobic obiad sprzątnąć i wszystko naraz:angry:.
Mam pytanie do mam szkolnych czy wasze dzieci idą 13 i 14 do szkoły i czy jak jest dzień wolny w szkole nie będący dniem ustawowo wolnym od pracy to świetlica działa??? U mnie jest 13 i 14 wolny z powodu Dnia Nauczyciela i świetlica oczywiście też:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Puk puk jestem i ja !!

Witam nowe mamuśki :-)
Kasiula losjee straszne to co piszesz :-( Życzę Wam dużo siły!!!
Arabelka mówisz, że dzielnie dźwigałam mojego szkodnika małego ha ha
Ja tak jak większość z Was mimo, iż mam jedno dziecko, no dwa bo jeszcze mąż!! ledwo się ogarniam. Dom praca żłobek i tak w kółko, choć powiem, że nie jest aż tak źle. No.. nie było do teraz bo Weronia się rozchorowiła :-( no i niestety pojechaliśmy do tej przychodni weekendowej Pani dr dobrze do gardła nie zajrzała i mówi ANGINA ANTYBIOTYK wrrrr. obdzwoniłam wszystkich którzy przyjeżdżają do domu ale już nikt w weekend o tej godzinie nie chciał przyjechać, ciężkim sercem dałam jej ten biotyk... a tak się broniłam.
W pracy duuuużo się zmieniło przez 2 lata zupełnie wypadłam z obiegu, prawo się tak zmieniło, muszę wszystko przestudiować od nowa buuu.
Spokojnego tygodnia Wam życzę :-)
 
reklama
Do góry