reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bytom- są tutaj przyszłe mamy?

Cześć!
Tyle się naszukałam jakiegoś forum aktualnego dot. macierzyństwa w Bytomiu, że już straciłam wiarę, że się uda, a tu proszę- wątek został wznowiony :)
To może się przedstawię, tak na początek.
Mam na imię Marta i jestem w ciąży- końcówka 8 miesiąca. Mieszkam w Bytomiu od 2 lat (dokładniej na Rozbarku) i właściwie nikogo tu nie znam. Bardzo bym chciała poznać jakąś mamę/przyszłą mamę z okolicy- chętnie umawiałabym się też na spacery- jakoś tak w towarzystwie raźniej.
Pozdrawiam :)
 
reklama
witam jestem mama 5 dzieci trzy razy rodziłam na batorego na bloku 5 i dwa na 3 osobiscie odradzam blok trzeci na bloku 5 jest lepsza opieka .wogole wszystkie oddziały bloku 3 sa do bani np 15.02 .2011 roku trafiłam tam na oddział niemowlecy z 5 miesiecznym dzieckiem z ostrym zapaleniem płuc .Po tygodniu dziecko wypisano mi do domu niby zdrowe z zaleceniem dalszych inhalacji i kontroli w poradni za dwa dni.CO nastepuje po wizycie u lekarza?
Dziecko dostaje kolejne skierowanie do szpitala gdyz okazuje sie ,ze wogole go nie wyleczono.nie zostawiłam juz tam dziecka i nikomu nie radze takiego małego babla tam zostawiac
 
Laski Bytomskie pisać ;).
Marta ja jestem z centrum, ale i tak wracam teraz do pracy ;/. Szkoda, że wychowaczy nie jest płatny :(
 
Ja jestem ze Stroszka:) od Rozbarku trochę daleko i podobnie jak Marta mieszkam tu od dwóch lat zaledwie i nie znam nikogo tutaj:) Może jak się ociepli to wybierzemy się na jakieś matkowanie z naszymi pociechami? np na rynek czy gdzie:) nie znam tu miejsc, gdzie by mozna bylo z niemowlęciem iść:) pozdrawiam:)
 
_Pysia_
Faktycznie szkoda, że musisz wrócić do pracy, ale mus to mus..

Alexiel
Noo ze Stroszka to jest kawałek, ale ja podobnie, jak Ty nie wiem, gdzie tu w okolicy mogłabym pospacerować, więc i tak zakładałam dojeżdżanie tramwajem np do parku przy urzędzie, albo w drugą stronę- do Chorzowa.
Co do spotkania, to jestem bardzo chętna, tylko najpierw muszę urodzić ;), żeby mieć z kim na te spacerki chodzić. Także pod koniec kwietnia myślę, że możemy się zgadać :)
 
oj kochana pod koniec kwietnia mnie nie ma, bo jadę do rodziny na święta całą rodzinką, ale jeśli Ci pasuje to na początek maja możemy się zgadać:)
 
reklama
Do góry