reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cały dzień śpi ! POMOCY!

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2008
Postów
5
Miasto
Zabrze
Mam problem piszę tu bo może mi ktoś poradzi co mam robić lub też miał podobnie ze swoim dzieckiem ...

Mój synek za 5 dni skończy 7 miesięcy
Do 5tego miesiąca dużo spał w ciągu dnia (nie spał może ok. 6 godzin w sumie w ciągu doby). Pediatra nam mówiła że to normalne ze tyle śpi
Od 5tego miesiąca do dziś wygląda to tak że zasypia o 22:00 wieczorem budzi się około 7:30 rano i od tej pory godzinę śpi, godzinę nie śpi i tak cały dzień.
Dzisiaj jak wstał o godzinie 8:00 zjadł, przebrałam go to po 40stu minutach zaczął płakać że śpiący jest... położyłam go
Spał do godziny 12stej sama go już w końcu obudziłam bo pora jedzenia była a sie nie zanosiło na to żeby wstał
Chciałam go dłużej przytrzymać ale też po pół godziny zaczął mocno płakać bo był śpiący
W między czasie starałam się go wybudzać ale mocno płakał i chciał spać i tak spał do 16stej .... również sama go obudziłam na jedzenie
I to samo wytrzymał 35 minut
Zadzwoniłam do pediatry i pytała czy nie ma za ciepło w domu lub czy mały nie jest za ciepło ubrany - NIE JEST
pytała się czy w domu nie ulatnia się gaz - NAPEWNO NIE BO 3 DNI TEMU NA OSIEDLU PRZEPROWADZALI PROBE SZCZELNOŚCI
Doradziła mi żeby wyjść z nim na chwile na dwór bez wózka na spacer potrwał 10 minut bo zacząl płakać że chce spać
I śpi!

Może ktoś z was miał podobnie ?! Proszę o pomoc
 
reklama
Mój synek również dużo spał, w domu i na spacerach.
Natomiast trwało to tak mniej więcej do czasu kiedy skończył 6 miesięcy, później spał 2 razy na dzień po jakieś 2, 3 godziny.

Myślę, że dobrze będzie przebadać dziecko, tak jak piszę L4dY BIrd.

Pozdrawiam.
 
Tez mysle ze cos jest nie tak ,w tym wieku dzicko powinno sie juz spac mniej ,to przeciez już nie nowrodek ,badanie krwi powinno co nieco wyjasnic ,moze to anemia ,albo cos z poziomem cukru jest nie tak.
 
Cziki87 - i jak poszlas do pediatry z dzidzią??? Ja nie pamiętam, żeby moj maly w tym wieku ciągle spał - raczej był bardzo ciekawy świata i tak jest do teraz.
 
wg.mnie powinnaś pójść do lekarza...to nie jest normalne:-( w tym wieku Kubuś ucinał sobie średnio dwie drzemki w ciągu dnia.Przed południem i po południu.
Faktycznie jakies badania by się tu przydały...
daj nam szybko znać co i jak
trzymamy kciuki:tak::tak::tak::tak:
 
mój Olek ma 4 miesiące i już śpi z 3 razy po godzince, w wieku 7 miesięcy dziecko nie powinno tyle spać. też czekam na jakieś wieści
 
Moj starszy syn tez spal duzo,ale nie tyle.To rzeczywiscie dziwne,jeszcza ta lekarka,rece opadaja.Moze jakis prywatny,sprawdzony lekarz.Warto zbadac poziom cukru na czczo.Powodzenia.
 
reklama
ja też zgadzam sie z dziewczynami że coś nie tak ...
anemia, poziom cukru .... lepiej to szybko sprawdzić
mam pytanie a karmisz jeszcze piersią ? bo moja koleżanka miała kiedyś podobną sytuację i okazało się że zjadła dużo makowca a maluch wycyckał to ... mak działa uspokajająco ...
daj znać czy wszysto oki..
 
Do góry