reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cc-ból kregosłupa po znieczuleniu

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Witam..tydzien temu mialam cc..ogl juz ok.Szwy zdjete.Ale ogromnym.problemem jest kregosłup.Strasznie mnie boli..do tego stopnia ze po chwili stania boli nie miłosiernie ze nie idzie ustać...rowniez nie moge sie wyprostowac mimo ze brzuch mnie nie boli.To moje 3 cc wczesniej nie bylo tego problemu
Czy ktos tez tak mial? Czy to minie?????
 
reklama
Ja mialam tak po pierwszym cc. Teraz jestem po drugim i nie mam takiego problemu. Wydaje mi sie, że jest to kwestia tego jak sie wkuja w kręgosłup. Po pierwszym cc długo się męczyłam, ale w końcu przeszło.
 
Ja po drugim cc przez kilka tygodni miałam takie uczucie jakby mi kręgi się poluzowaly. Nie było to jakos bardzo bolesne ale napewno nieprzyjemne. Potem się zaczął ból i trwał jakiś tydzień. Ale po cc już na zawsze możesz mieć bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Ryzyko wpisane w operacje.
 
Ja mialam tak po pierwszym cc. Teraz jestem po drugim i nie mam takiego problemu. Wydaje mi sie, że jest to kwestia tego jak sie wkuja w kręgosłup. Po pierwszym cc długo się męczyłam, ale w końcu przeszło.
Mnie kuł 4 razy...bo nie mógł sie wbić....moze to dlatego:/ leżymy jeszcze w szpitalu bo maly jest wcześniakiem.Dzis nie moglam malego przebrac tan ten cholerny kręgosłup boli.....oby szybko minęło:/
 
Ja po drugim cc przez kilka tygodni miałam takie uczucie jakby mi kręgi się poluzowaly. Nie było to jakos bardzo bolesne ale napewno nieprzyjemne. Potem się zaczął ból i trwał jakiś tydzień. Ale po cc już na zawsze możesz mieć bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Ryzyko wpisane w operacje.
Mnie właśnie boli pod piersiowym..przez co nie moge sie calkiem wyprostowac...ehhhh
 
We wrześniu 2019 miałam pierwsze CC .Pani anestezjolog nie bardzo się mogła wkłuć i teraz niestety boli mnie kręgosłup..Jak teraz dłużej popracuje to mnie zgina w pół.Tez mam nadzieję że to przejdzie bo przez 5 miesiecy oszczędzałam się .
 
reklama
reklama
Ja dziś znów idę do swojej Pani doktor mały bardzo się mało rusza 😟 praktycznie go nie czuje muszę sprawdzić czy jest ok.....w środę co prawda idę na prenatalne ale nie wytrzymam do środy
 
Do góry