reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CC i kangurowanie przez ojca.

Ja tez sie nie domyślam.
Przez pierwsze dwie godziny się nikt nie zarazi a potem już tak..?
Tak, to ty nie wiesz ?

Ale jesteście pewne, że te dwie godziny to po CC?

Jak rodziłam rok temu siłami natury, to owszem, zaraz po porodzie dziecko najpierw dostał tatuś na kilka-kilkanaście minut, mnie ogarnęli, i później ja trzymałam dziecko, a ojciec mógł być z nami dwie godziny. Wszystko odbywało się w ramach sali przedporodowej i porodowej, czyli takiej dwupokojowej porodówki, każda rodząca miała ją do dyspozycji.

A w przypadku CC gdzie partner czeka?
Kiedy go proszą?
Gdzie odbywa się kangurowanie?
CC odbywa się na sali operacyjnej i ojciec czeka pod salą na korytarzu?
Kobieta jest gdzieś id razu przewożona?

Mam tyle pytań... :oops:
Szczerze mówiąc to rodziłam w styczniu i cały Śląsk obdzowniłam, nie było opcji żeby ojciec, chociażby małym palcem u stopy przekroczył próg szpitala 😁
 
reklama
Do góry