reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette

Bacia ja wyczytałam, że najlepiej właśnie po upływie 6 tyg od porodu
 
reklama
koga pisze:
ciągnie mnie i pobolewa czasami, na zszyciu zgrubienie, no i - Kinga, Catherinka - u mnie też jakieś takie wydzielinki i tym podobne ::)

Ja znowu od dwóch, trzech dni mam krwistą wydzielinę!!! Chyba zwariuję :(
 
Kinga, no to widzę, że masz podobnie do mie z tymi krwawieniami... ja jak na razie mialam dwa, jedno trzy tygodnie temu trwające 6, drugie tydzień temu - 5 dni... Mam nadzieję, że już mnie opuściły na dobre...
 
dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę..zobaczymy jak mój organizm będzie ją tolerował...przy okazji chciałam zauważyć,że płaciłam za jedno opakowanie tych tabletek prawie 37 zł... :o kurdę drogie, a przecież nie każdą kobietę stać,aby miesięcznie tyle wydawać na tableetki, wg mnie środki atykoncepcyjne powinny byc chociaż częściowo refundowane..
 
maga_86 pisze:
wg mnie środki atykoncepcyjne powinny byc chociaż częściowo refundowane..

a wg mnie nie! Uważam, że jest wiele leków, które powinny być refundowane dla starszych ludzi, a nie są.

Ja jestem przeciwniczką stosowania środków antykoncepcyjnych i nie chcialabym, żeby pieniądze, które płacę na podatki szły na te cele... To takie moje prywatne zdanie :)
 
hih, kiedys myslalam, ze w ogole nie bede miec dzieci, po cc tak mnie bolal brzuch ze mimo iz Ola mnie zachwycila nie moglam myslec o kolejnych, a teraz kiedy juz sie dobrze czuje a Ola rosnie jak na drozdzach tez juz chcialabym sie starac o nastepne :) Chyba mi odbilo :-[ No, ale po cc i tak musze odczekac, a poza tym przydaloby sie troche popracowac nad polepszeniem sytuacji materialnej zanim pomysli sie o nastepnym dziecku... Z drugiej strony pod koniec czerwca skoncze 28 lat...
 
Anim, ja w 16 czerwca koncze 28 lat. Nie wiem czy zdecyduje sie na drugiego bobaska, jesli tak to za jakies 5- 6 lat (ale wiadomo ze w zyciu bywaja niespodzianki ;)).
 
katiNJ pisze:
Anim, ja w 16 czerwca koncze 28 lat. Nie wiem czy zdecyduje sie na drugiego bobaska, jesli tak to za jakies 5- 6 lat (ale wiadomo ze w zyciu bywaja niespodzianki ;)). 

Też jestem bliźniaczkiem- z 13 czerwca ;D ;D ;D
 
reklama
Aniam! Nie odbiło Ci. Ja o drugim już jęczę Rafałowi :) Nawet nie będę zaczynac stażu w szkole :) CHCĘ DRUGIE DZIECKO!!! Ja 13 kwietnia skończyłam 28 lat :)
 
Do góry