reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette

a ja 28 lat kończę w listopadzie :laugh: ach ten wspaniały rocznik 78!

maga - oj drogie, drogie, ja dałam 38

catherinka, kinga - ja mam takie żółtawe wydzielinki, a krwawe po wysiłku fizycznym
 
reklama
O to już wiem ile kasy zabrać do apteki ;D Bo dziś byłam u ginki i też mam receptę na Cezarette. I muszę sobie ustawić przypominacz w komórce, bo z moją sklerozą... to szybko mógłby pojawić się drugi Filip ;D A następny owszem, mile widziany, ale za kilka latek ;D

Koga, nie wiem jak po wysiłku, bo jak na razie nie miałam dużego, ale mam troszkę takiej lekko żółtawej wydzieliny, widze na wkładkach, ale nie jest jej dużo, zmieniam sobie wkładkę kilka razy, ale spokojnie wystarczyłaby nawet jedna wkładka na dzień i mam nadzieję, że zniknie. Chciałabym się kurcze na basen przejść, ale jakoś z tą wydzielinką jakoś tak mało komfortowo się czuję...

Kinga, ja tam uważam, że tabletki powinny być częściwo refundowane, chociażby dlatego, że może wtedy większość kobiet mogłaby je sobie kupować i troszkę mniej dzieci żyłoby w biedzie... Co oczywiście nie wylucza refundacji innych ważnych,a drogich leków, w tym dla ludzi starszych. No ale... w Polsce żyjemy...
 
Jakoś nieswojo się czuję po tych tabletkach i postanowiłam, że po skończeniu paczki przestaję je brać. Została mi jedna paczka tabletek, więc może któraś biorąca się skusi - odsprzedam za 30zł. Jak ktoś jest chętny proszę o maila na pw. ;D
 
JA zaczęłam brać tabletki 3 tyg temu. w zeszły czwartek pojawiła się @ i trwa nadal. KOńca nie widać . Zawsze trwała tzn przed ciążą max 5 dni a tu już tydzień. Zaczynam się bać.
 
Ale numer, nie wiedzialam, ze tyle nas tu z 78 roku :0 to mile :)
Kinga, i ja tez ucze w szkole, tylko innego przedmiotu- angielskiego. :)
ja chce drugie dziecko (maz na razie troche nieprzekonany, ale kiedys w ogole nie chcial miec dzieci i zmienil zdanie wiec pewnie i tym razem go przekonam ;D ), tylko musze poczekac dwa lata po operacji.
 
No proszę Aniam!! Następna nauczycielka!!! :) Dbamy o przyrost naturalny :) Cobyśmy prace miały :)
 
Aniam pisze:
ja chce drugie dziecko (maz na razie troche nieprzekonany, ale kiedys w ogole nie chcial miec dzieci i zmienil zdanie wiec pewnie i tym razem go przekonam ;D ), tylko musze poczekac dwa lata po operacji.

Aniam, gdyby nie cc, też bym się już zdecydowała na drugie ;) i pomyśleć, że chcieliśmy 1 dziecko.... mój mąż też wcześniej kręcił nosem na dziecko, a teraz świntuch mnie podpuszcza na drugą Agatę :p
teściowa kwili za wnuczusiem :)
 
JA też po porodzie mówiłam podobno że nigdy więcej :) ale teraz tak już nie myślę..tylko mieszkanie małe..i ja już stara, nie wiadomo czy bym się nie rozsypała przy następnej ciąży :) więc właśnie wróciłam od gina z receptą, pytam męża czy kupujemy. a on na to że już się odzwyczaił. no to jeszcze go trochę przetrzymam ;D
 
reklama
A my juz zaplanowalismy kiedy staramy sie o braciszka dla Majki :) znowu bedziemy celowac w marzec ale nie ten przyszlego roku tylko w 2008:)
Pozniej juz mi sie nie bedzie chyba chcialo bawic w pieluchy. We wrzesniu skoncze 31 latek wiec czas goni. Recepte na Cerazette mam, ale sie zastanawiam czy ja realizowac jakos nie mam ochoty na ponowne lykanie pigulek.
 
Do góry