reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie 4

lolo2198

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2022
Postów
25
Hej dziewczyny. Mam pytanie czy miała któraś z was 4 CC ? I podzieli się jak to przeszlyscie ? . Ja miałam 3 CC i okazało się że jestem w 4 ciąży ... Jestem przerażona .
 
reklama
Moja koleżanka miała w lutym tego roku. Mówi, że było ok. Dziecko wprawdzie trafiło na chwilę na noworodki, ale ona relatywnie ok. Bardzo poleca ( ja też) wizytę u fizjo przed i po ;)
 
Hej kochane mam pytanie, czy znajdę tutaj mamę która tak jak ja przeszła już 4 cesarskie cięcie i jest w piątej ciąży? Urodziłam córeczkę 17.11.2021 roku a dziś jestem w prawie 10 tygodniu piątej ciąży, lekarza mam w przyszły poniedziałek ale chciałam ty przeczytać jakieś pozytywne komentarze Mam które były lub są w podobnej sytuacji
Spójrz tutaj :)
 
Moja koleżanka miała 4 cc, nawet 5 u niej wchodzi w grę i by chciała, ale zajść w ciążę już nie potrafi.
Gratuluję Maleństwa!
 
Tak, ona chyba miała 4 lata różnicy, nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd. Jedynie narzekała, że gorzej się w ciąży czuła, bo doskwierały jej mocno żylaki.
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie czy miała któraś z was 4 CC ? I podzieli się jak to przeszlyscie ? . Ja miałam 3 CC i okazało się że jestem w 4 ciąży ... Jestem przerażona .
Nie obraź się, nie będę cukierkować. Historia sprzed kilku msc.

Na oddziale leżała ze mną dziewczyna po 4cc. Lekarze powiedzieli, że kolejnej ewentualnek ciąży nie donosi bo macica nie nadaje się już kompletnie do niczego. Miała koszmarne zrosty,. Ostatnią cc miała robioną w 34tc bo 2 poprzednie blizny zaczęły się rozchodzić. Pomijajac fakt jakie miała problemy po pionizacji.
 
Myślę, że ile osób tyle przypadków. Mojej znajomej po 2 cesarkach lekarze mówili, żeby już w ciążę nie zachodziła i się lekarzy słucha. Druga miała analogiczną sytuację, ale zaszaleli z mężem (po 5 latach od ostatniego cc) i ma w domu trzeciego szkraba.
 
Ja jestem po 3cc teraz w lutym będzie 4cc.
Przerwa między ostatnim cc a następnym będzie 10 lat. Zanim zdecydowalismy się na dziecko byłam ocenić bliznę była ok. Teraz lekarz też przy każdym usg mówi że jest dobrze.
Moim zdaniem każda kobieta inaczej znosi cc,pionizacje,ciążę czy rekonwalescencję.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanie czy miała któraś z was 4 CC ? I podzieli się jak to przeszlyscie ? . Ja miałam 3 CC i okazało się że jestem w 4 ciąży ... Jestem przerażona .
Moj lekarz ginekolog mówił mi, ze do 5 cc jest bezpiecznie. Po 5 rośnie ryzyko. Ale zapewne zależy to też od kondycji skóry, blizny, wagi oraz ogolnego dochodzenia do siebie po cc.
 
Do góry