reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

A Ty wpadlas? czy planowana ciąża była? Ciekawa jestem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mazia super, że jesteś!! Gratuluje daty ślubu i cieszę się, że istnieją faceci którzy potrafią się decydować na krok w przód:-) Ja bym Ci radziła zrobić test by się upewnić czy dzidzia będzie:-)
Cannella Tobie życzę by pojawiły się dwie kreseczki!!:-)
Kurcze super, że jest to forum i że Wy dziewczyny jesteście:-) jak teraz wchodze na neta to pierwsze wchodzę na to forum:-)
Wiecie co tak mi się marzy by mój mężczyzna w tym roku doznał jakiegoś przełomu po tych 4 latach takiego zwykłego chodzenia i by coś się jednak ruszyło w przód. Też tak macie? Normalnie to nie jest żadna obsesja,że chce pierścionka czy coś ale po prostu chciałabym już jakieś takiej większej stabilizacji no i ukochanego dzidziusia:-)
 
canella hmmm ciezko to nazwac co to bylo :) no wiec wygladalo to tak ze w wakacje (od lipca)zaczelam sie spotykac ze swoim M. (znalismy sie od jakiegos roku)...jakos w grudniu podczas jednej z "przytulanek" sytuacja zaczela sie rozwijac a ja sie go zapytalam czy on chce miec ze mna dzieci...odpoweidzial mi ze tak..no wiec poszlismy na calosc..i w sumie juz tak zostalo od tego momentu. nie planowalismy niby potomstwa ale wiedzielismy czym to sie moze skonczyc...no i sie szybko skonczylo hehe bo w styczniu okresu nie dostalam :)

patrycja mialam 19 lat :)
 
Cannella ja też mam kilka znajomych którzy są w takiej sytuacji jak Twój brat i ja tak nigdy bym nie chciała. Chce sie ustatkować i być szczęśliwa. Ale chyba jedyne co nam pozostaje to czekać:-( Ale się z Wami dobrze dogaduje, rpzumiemy się bo jesteśmy w bardzo podobych sytuacjach.
Super, że jesteście:-):*
 
Jejku Kinga gratuluje Ci ukochanego:-) Napewno jesteście bardzo szczęśliwi ze sobą i cieszycie się z bycia rodzicami:-) jak ja bym tak chciała ale Cannella chyba musimy jeszcze poczekać bo z tego co widzę to nasi partnerzy nie palą się do tego:-(
19 lat miałaś, piękny wiek:-) ja za dwa dni mam urodziny i może na prenent poproszę mojego kochanego żebyśmy coś bardziej poszaleli taki teraz pomysł wpadł mi do głowy. Co wy na to??:-):-):-):-):-)
 
reklama
canella moj 31 hehehe :D wiec wcale mu sie nie dziwie ;) chociaz z naszej dwojki to on gorzej trafil na ta druga polowe, bo on sam jest przekochany, nawet o 22 jechal po kebaba czy szedl do sklepu po lody jak naszla mnie ochota (nie bedac w ciazy) :)

wiecie co dziewczyny, tak z moich obserwacji wynika ze jezeli po 4 - 5 latach zwiazku nie ma zadnego kroku w przod to zwiazki sie rozpadaja pozniej...nawet po 7 czy 8 latach takiej egzystencji....

patrycja prosic zawsze mozna :) a noz jakis prezencik pourodzinowy ci sie trafi ;)

canella to u mnie prawie podobnie :D

a wy dziewczyny ile macie latek na chwile obecna? ja w tym roku az 24 skoncze hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry