reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Lekarz powiedział ze raczej nie od 31 maja,ze raczej mniejsza.I ze za 10 dni mam przyjsc na badanie,ale dlaczego usg nie zrobil nie wiem.Moze pojde dzisiaj do innego i mi zrobi usg,bo chyba usg dopochwowe by juz cos wykazało.
 
reklama
mazia zalezy jaki sprzet usg maja, czasami w 6tyg usg nie pokazuje zarodka, ktory faktycznie jest. Jesli mniejsza ciaza, czyli mialaby jakies 2-3 tyg to fatycznie za wczenie i musisz czekac....moze zrob bete poprostu? to bedziesz miala pewnosc 100% :)
 
Mazia ja tak czulam ze to tak wlasnie bedzie czytalam ze wlasnie dziewczyna tez byla w 5tyg i dzieciatko bylo male ze lekarz nie mogl stwierdzic czy to napewno ciaza kazal za jakies pare dni przyjsc i juz bylo wiadome ze malenstwo jest takze dbaj o nie i nie wymyslaj mi tu rzadnych rakow!

Aquarelka witaj w naszym gronie:)

Patrycja ciesze sie ze malenstwo sie super rozwija i ze Ty nie masz objawow bo to o to chodzi aby cieszyc sie z ciazy a nie meczyc:)i przygotowania tak sprawnie ida Ty to masz po prostu szczescie i cholernie Ci go zazdroszcze:)kiedy nastepna wizyta?

Cannella jak tam Twoje starania kiedy dni plodne? ja to jeszcze mam niespelna tydzien wiec wrazie co moge jeszcze sie zdecydowac tzn jutro sie wszystko okaze na czy stoje i co bedzie z moim TŻ :(oby wszystko dobrze sie skonczylo...
bo jak wszystko dobrze pojdzie to z tej radosci sobie dzidziusia sprezentujemy:p hehe

Kinga jak zdrowko lepiej sie czujesZ?

wlasnie sie dowiedzialam ze moja najlepsza kolezanka ze sredniej szkoly jest w 6tyg ciazy kurde jak ja jej zazdroszcze i sie ciesze ajjjj:)
 
Ostatnia edycja:
Cannella przepraszam zapomnialam przeciez pisalas ehhh ta skleroza
oby wszystko sie powiodlo bo nerwa juz mam strasznego dobrze ze wzielam sobie wolne bo nie wytrzymalabym w pracy w takim stresie
 
Witajcie kochane :***

Wczoraj już nie pisałam bo mój mężczyzna przyszedł więc przy nim nie piszę :p

Maziu kochana nie gratuluję głośno ale w serduszku strasznie się cieszę :*** napewno wszystko będzie dobrze i zobaczysz, że to fasoleczka:** ale może warto zrobić bete która wykaże co i jak:)

Cornellka trzymamy kciuki za Was, chociaż powiem Ci, że czuję same dobre wiadomości a to znaczy, że będzie super i dzieciątko sobie na tą okazję wymajstrujecie :** A kolejną wizytę mam za trzy tygodnie u gin:)
 
Patrycja chcialabym zeby bylo tak jak mowisz narazie dzieciatka moze nie byc chociaz bardzo bym chciala najwazniejsze aby wszystko jutro dobrze sie skonczylo ja mam nadzieje w tej sedzinie bo to ona ma ostatnie zdanie

narazie to jestem pod wrazeniem mojej kolezanki tak sie ciesze jej dzieciatkiem:)kurcze wszystkie fasolkuja jakie to jest fajne:)aa moja jeszcze znajoma ma na jutro termin zobaczymy co jej sie urodzi bo raz dziewczynka raz chlopak:)
 
Patrycja mam nadzieje,ze bedzie tak jak piszesz i ze to fasolka.Moj R juz sie tak cieszy,maskra.Powiedział dla żartów ,ze musze byc w ciazy bo jak nie to mnie z 4 pietra zrzuci bo tak sie juz cieszy.Na wszelki wypadek staramy sie dalej;-);-);-)I super ,że z fasolką wszystko ok.A piersi Cię bolą??urosły?? masz jakieś albo miałas takie dziwne bulgotania w brzuchu?? jakby cos tam sie gotowało?

Cornellka ja tez czuje,że wszystko będzie dobrze!!! zobaczysz .Będe mysłala jutro o was i bede kciuku trzymać.!!!

Cannella może i bezowulacyjny a moze owulka jeszcze przyjdzie,kto to wie te kobiece organizmy sa takie skomplikowane,że połapać sie w tym nie sposób.
 
Mazia piersi mnie już mniej bolą, chociaż nie bolały mnie tak bardzo po prostu czułam takie dziwne mrowienia a niekiedy taki lekki ból ale szybko przechodził:) teraz czuję takie pulsowania i właśnie mrowienia, ale urosnąć to urosły:) tzn widzę po biustonoszach, że mi wychodzą hehe:) a bulgotań w brzuchu jak takich nie miałam, czułam, że coś się tam przelewa hehe ale ja tak mam niekiedy:) czuję wieczorami ból podbrzusza ale to ja go już czuję bardzo, praktycznie tydzień od tego pamiętnego przytulania hehe :D:D i do tej pory go czuję, ale jest już mniejszy, jak pytałam lekarki czy to coś niebezpiecznego to powiedziała, że to zupełnie normalne bo to mięśnie się rozciągają wraz z powiększającą się macica i wszystkimi narządami:)
 
patrycja juz wybralas sukienke?
mazia trzymam kciuki!!
kurde dziewczyny bylam dzis z mala na szczepieniu, no i pomyslalam ze moze uda mi sie z pediatra porozmawiac bo mam pare pytan, no i oczywiscie zapisalam je sobie. dzis bylysmy u jakiejs innej pani, wiec myslalam, ze zapyta sie mnie o cos no ogolnie o rozwoj malej, bo moj dotychczasowy pediatra nic jej nie sprawdza, no i co? weszlam pani ja szybko zbadala, potem pytala sie jak karmie, mala sie przestraszyla ze ja mierza i zaczyla okroopnie plakac, probowalam ja uciszyc, ale przez to ze okropnie plakala nie slyszalam kompletnie nic, ta babka najwidoczniej nie slyszala mojej odpowiedzi i krzyknela ' jakie mleko pani jej daje?!!!' zeby jeszcze uprzejmie nie skad... po czym jak jej odopoweidzialam bebilon 2 to zamiast przeprosic ze sie uniosla to dodala swoje "no!" ech... nic sie mnie o mala nie zapytala, a gdy w sumie stwierdzilam ze o witaminke d musze sie zapytac zeby nie przedawkowac ta malpa poprostu wyszla ;/ normalnie jestem wsciekla jak osa.... oni dziecka nie sprawdzaja, pod zadnym wzgledem! naprawde to tragedia... myslalam, ze poprostu trafilam na takiego pediatre a tu sie okazuje, ze dopuki nie zaplacisz to maja cie w du pie... ja nie dziwie sie ze matki daja czteromiesiecznym dzieciom milky way, a pieciomiesieczniaki smigaja za raczki ( oczywiscie nie umiejac nawet ustac, ani nawet siedziec) skoro nikt ich nie informuje jakie moze miec to skutki! skad my mamy czerpac wiedze?! z internetu?! bez obrazy mimo, ze sama duzo siedze przy komputerze to w wiekszosci to co pisza w necie to same glupoty.. od innych matek? od babc? masakra... poprostu zenada tyle moge powiedziec o sluzbie zdrowia...

i wiecie co jesczze zobaczylam u tosi wlasnie, ze ta malpa co jej zastrzyk robila zobila jej takiego siniaka ze szok.. nie dziwie sie ze ja to bolalo... kurde co za ludzie... wiem ze piguly na zlosc robia nie raz bolesne zastrzyki, ale niemowletom?! co sie dzieje z tymi ludzmi?! ech...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry