reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

ja dziewczyny też w mój związek wkładałam wszystko co mogłam....zrobiłam wszystko,żeby był szczęśliwy..nawet robiłam mu mięsko ( a jestem wegetarianką)...a on? nawet do mnie się nie odezwie...
 
reklama
Kinga wlasnie ta magiczna liczba sklania mnie do tego ze musze miec to dziecko i najlepiej by bylo gdybym w tym roku zobaczyla 2 kreseczki na tescie:)

Zosiek ja tez wiele robie dla mojego aleoni tego nie doceniaja mysla tylko o sobie i licza sie ich potrzeby dlatego moze nie warto robic dla nich wszystkiego?
mi dzisiaj powiedzial ze on sie mnie czasem boi bo jestem nieobliczalna no i jestem niech wie ze mna nie mozna rzadzic i niech sobie nie pozwala na zbyt wiele bo zwiazek jest po to aby obie strony dzialaly a nie tylko jedna czyz nie?trzeba ich wyszkolic:p
 
w sumie właśnie w tym problem,że mi się od dawna nikt nie podobał:) tak bardzo:p ale teraz chyba ktoś będzie musiał:p:D idę spać:) bo o 7 muszę wstać projekt robić:D
 
cornelka otoz to....faceci nie szukaja mam dla siebie tylko kobiet...a nadskakujac im to tak jakby mieli druga mame...z ktora jest fajnie...ale na zycie to nie to...
 
Zosiek bo zakochana bylas i na innych nie patrzylas jak na kogos z kim moglabys byc teraz bedzie inaczej zibaczysz

ja chyba tez juz lece
 
Nie Cornelka nie szukam takiego mężczyzny jakim jest mój tato, bo Go na pewno nie znajdę.
Niestety ...
 
Cannella ale moze w podswiadomosci tak masz nie smuc sie juz faceci nie sa tego warci odpusc sobie troche niech poczuje zagrozenie wtedy szybo zrobi sie milszy

Kinga wlasnie i dlatego ja czasem jestem wredna dla niego zeby wiedzial ze musi czasem zrobic cos i dla mnie ze czas starania sie trwa ciagle a nie wtedy kiedy chcial mnie zdobyc

jak tak mozna:(niech by oddala a nie zostawiala w ogrodku:(co ludzie maja w glowach
 
reklama
Canella nie martw sie, byc moze twoj blad polega na tym ze za mocno sie starasz? byc oze on jest zbyt pewny tego ze z nim bedziesz i tak sie zachowuje? powiem ci ze ja jestem troche jak facet :) u nas bylo tak, ze moj maz sie strasznie staral, a ja wiedzac o tym ze mnie napewno nie zostawi pozwalama sobie na bardzo duzo i sie nie przejmowalam, az w koncu przegielam strune on sie wkurzyl i prawie sie rozstalismy, to jakos przemowilo mi do rozsadku i pozniej juz bylam wporzadku :), po czym po jakims czasie okazalao sie ze jestem w ciazy i juz potem bylo bosko :)

Kinga juz powoli nie robi to mnie wrazenia... nie ze jestem jakas bez uczuc czy co ,ale tyle sie teraz tego slyszy... nie wyobrazam sobie ze ktos moglby zrobic cos takiego, no ale tlumacze sobie to tak ze skoro na swiecie sa pedofile to wszystko moze sie zdarzyc
 
Do góry