reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Matosia mam 20 latek, chłopak 23. od pół roku mieszkamy razem:-) a jestem ze śląska.
hehe a TŻ to żadna Żubrówka tylko własnie towarzysz życia:blink:
 
reklama
Laseczki moje wróciłam właśnie od mojej gin :D więc tak wszystko jest w porządku:D dzisiaj jest już 7 tydzień:D dostałam kartę ciąży i książeczki do czytania:) jak mnie gin badała to powiedziała, że macica rozciąga się prawidłowo i widać, że maluszek zaczyna rosnąć hehe :):) baaaaardzo jestem szczęśliwa :D wyniki badań mam dobre prócz lekkiej anemii ale to ja zawsze miałam do tego skłonności (chociaż nie wyglądam na anemiczkę:p) ale dostałam żelazo i gin powiedziała, że będzie dobrze po prostu teraz dziecko będzie ze mnie zdzierać wszystko:) ale ja tam mogę się podzielić hehe:):)

Przygotowania do ślubu idą wprost rewelacyjnie już wszystko załatwione praktycznie:) Dzisiaj mierzyłam suknie ślubne noooormalnie to jest masakra ile ślicznych sukni jest :D ale ja mam już swój typ:p mierzyłam dzisiaj dużo sukni i każda mi się podobała ale jak ubrałam taką jedną to aż mi się ciepło zrobiło i takie fajne uczucie od środka, że to chyba będzie ta :D ale pójdę jeszcze gdzie indziej pooglądać chociaż chyba jak już jedną się upatrzy to tak zostaje:p

Matosia ja cały czas się dobrze czuję, pani gin rozwiała dzisiaj moje obawy co do tego, że nie mam żadnych objawów. Powiedziała, że powinnam się cieszyć, że tak świetnie znoszę ciążę:)

Mój mężczyzna był ze mną u gin ale później poszedł do kolegi, zaraz pewnie przyjdzie bo teraz mieszka u mnie jak moi rodzice na wakacjach bo ja to się boję sama być w domu jeszcze ja pod lasem mieszkam także strach, zresztą moi rodzice pewniej wyjeżdzają jak wiedzą, że on zostaje:) zaplanowałam na dzisiaj zrobić zapiekanki chce ktoś?? hehe:D tylko patrzeć jak R sie tu zaraz napatoczy:D

W ogóle dziewczyny nowe witajcie:D i nie pytajcie czy możecie się przyłączyć bo to oczywiste, że możecie:) tworzymy corz to szersze grono:D

mówiłyście, że nie pisze no to teraz patrzcie jak się rozpisałam:p:p
 
Patrycja witaj:-) super że dzidzia prawidłowo się rozwija. serdecznie gratuluję.
Szybciutko chyba udało Wam się załatwić termin w kościele i salę na wesele? u mnie to dwa lata trzeba do tyłu zamawiac salę bo nie ma wolnych:no:
 
Patrycja ehhhh tak milo sie czyta twoje posty hehe :) caly czas wspominam jak to "marudzilas" ze nie ma szans ;P na twoim przykladzie widac jakie to zycie jest nieobliczalne.... :)

elisse hehe w koncu nie jestem tutaj najstarsza ;)
 
kinga a co zle wspomnienia po zubrowce? hehe ja uwielbiam z sokiem jablkowym :D

zosiek no to ci ulzylo :) kurcze a to juz jutro wyjezdzasz?

elisse to musisz zubrowke sprobowac jeszcze przed ciaza :p z sokiem jalkowym drinkimmm smakuja jak jablecznik :D ech musisz tego swojego faceta uteperowac :D w koncu pewnie da sie namowic na malucha :)

aquarelka super ze mieszkacie razem :) a planujecie juz jakis slub?

patrycja super ze wszystko z fasolinka/fasoliksem wporzadku :) rany ja tez jak bylam w ciazy mnostwo ksiazeczek do czytania dostawalam od swojej gin :) z tego co piszesz to wychodzi ze jestes wprost stworzona do ciazy! super! jeszcze pare tygodni i bedize usg, chyba ze dopiero bedziesz miala polowkowe robione :) rany z twojej wypowiedzi emenauje takim szczesciem, ze az sie nim zarazilam i jakos tak mi wesolo! :)
 
ta:) jutro już do wawy jadę:) a z rana w środę samolot:) bardzo się cieszę,ale mam jeszcze pełno rzeczy do załatwienia:p:D dziś czekałam prawie 3 godziny w kolejce do złożenia dokumentów na studia:p

Patrycja:D superowo:* przy sukience pamiętaj,że cycki Ci urosną i brzuszek troszeczkę już może:p
 
Matosia na ślub to na razie najbardziej nalega babcia bo wiadomo jak to babcia starych obyczajów, i miała przeciwko że chcemy mieszkać razem. No ale sie udało, i ja chciałabym załatwiać ślub bo jest u mnie tak jak napisałam, 2 lata są terminy na salę więc za dwa latka to by było prawie:-)
 
zosiek zazdroszcze ci wyjazdu, mam nadzieje , ze bedziesz o nas pamietala? :)

aquarelka no tak, jak to babcia :) a rezerwujecie cos? rany strasznie dlugo sie u was czeka! u nas w niektorych knajpach tez tyle trzebabylo czekac, ale w koncu zdecydowalismy sie na inna i wlala :)

kinga hahahato dobre bylo :D ja tylko raz sie tak mocno spilam i musze przyznac ze faktycznie bylo to po zubrowce :p
 
reklama
Hej dziewcyzny cos mnie tkneło i poszlam dzis do ginekologa iiiii chyba jestem w ciązy!!! mam rozpulchnioną i powiekszoną macicę.Lekarz powiedział ,ze ciąża jest niby za mała na 5 tygodni,bo ostatnią normalna @ miałam 5 tygodni,ale czasem tak bywa.I mam przyjsc za 10 dni na badanie.testu nie robic bo mowi ,ze to w moim przypadku moze byc nie miarodajne bo mam chore nerki.Na razie mi nie gratulujcie bo nic nie wiadomo.Aczkolwiek bardzo bym sie cieszyła.Tylko czy to normalne ze ciaza taka mała?? o 2 tygodnie gdzies ok.za mała.Ale ja jestem mała wiec narzady tez mam małe.Ale powiedział,ze nawet na zewnatrz widac ,że mi sie troche powiekszyła.Bo szczupla jestem i mam taki pagórek jakby.No nie wiem jak ja wytrzymam te 10 dni ale jakos musze.Narzeczony zadowolony cieszy sie jak nie wiem.Mowi ze jak to nie ciaza to bedzie zalamany hehe.A poszlam dlatego ,ze miałamm bardzo dużo bialego serkowatego sluzu,i brzuch mnie bolal tak dziwnie,szczegolnie wieczorem.

Przepraszam,ze wam nie pooddpisuje ale dzis nie mam do tego zupelnie głowy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry