reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcesz być na liście? napisz nam swoje dane

reklama
Dopiero teraz obejrzałam ten wątek :zawstydzona/y: więc dopiszę Magdalenkę do listy! Urodziła się 14 listopada 2006 (5 dni po terminie) o godzinie 9.40. Ważyła 3310 wzrost 54 centymetry. Rodziłam sama, bo mąż miał anginę i siedział w domku z Adriankiem.;-)
 
To i my sie dopisujemy:-)
Juleczka urodzila sie 29 listopada o 05:30.Wazyla 3450 i miala 57cm.Oczywiscie porod naturalny a szczesliwy mezus byl obecny:tak: Co prawda malutka miala byc grudniowym dzieciaczkiem(urodzila sie w 37tc) ale chyba bardziej odpowiadal jej miesiac listopad:-D
 
Witam
Mam na imie Marta. 16 listopada urodzilam synka Jakuba. Kubusiek urodzil sie 4 tygodnie wczesniej przez cesarskie ciecie. Wazyl 3300 g i mierzyl 53 cm.
 
Patrycja masz swietne dzieciaki, widzialam stronke. Konradek jest przesliczny, swietnie sobie radzi z chodzeniem i tanczeniem - az milo i przyjemnie popatrzec. Jak raczkowal to tak jakbym widziala mojego Kube z tymze pelzajacego :) Pozdrowienia dla Ciebie i Twoich Babli. Niedawno sie zapisalam wiec dopiero zaczynam aktywnie pisac :)
 
reklama
Megusku wiem że jestem upierdliwa:tak::-Dale znowu wkradł sie błąd ja miałam termin porodu na 25 pażdziernika 2006 a urodziłam 07 listopada2006:-):-):-):-):-)reszta sie zgadza:-):-):-)pozdrawiam
 
Do góry