reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

ja na twoim miejscu bym nie czekała tylko od razu pojechała bym zrobic te badania żeby mniec to za sobą a nie nadal się martwic,Zrobicie badania i dowiecie się co może byc problemem i ewentualnie idzie już leczyc wiadomo że im prędzej tym lepiej
 
reklama
Witam
Miałam podobny problem z moją starszą córką. W wieku 2 lat miała tylko 80 cm
Również dostaliśmy skierowania na badania gdyż podejrzewano, że ma
niedobór hormonu wzrostu.
Okazało się, że badania są w normie, co nas bardzo uspokoiło :)
Dlatego uważam, że powinnaś zgodzić się na takie badanie, jeśli
masz możliwość. W razie potrzeby dziecko rozpocznie leczenie.
U nas okazało się to sprawą genetyki. Córka rosła powoli, zawsze była
najniższa w klasie, aż w zeszłym roku w wieku 15 lat skoczyła 15 cm
i w tej chwili ma 1,54 cm.
Nadal nie jest bardzo wysoka ale nie poradzimy nic na to co dziedziczymy.
pozdrawiam Cię serdecznie :)
 
j.w tyle że nie wiem czy wynik będzie wiarygodny, jeszcze go nie mam bo trwa badanie z posiewu. otóż moja mała miała w niedzielę nagłą gorączkę taką ponad 39 stopni ale nsatępnego dnia przeszło tyle że udałam się z Ada do lekarza i ten dał skierow na posiew moczu i ogólne.. moja koleżanka pracuje w laboratorium i podpytałam ja jak wynik, cos wyhodowuje się prawdowpodobnie gronkowiec.. ale skąd i chyba powinien dać jakieś inne objawy a Ada miała tylko dzien gorączkę.. już drżę..
 
Mnie najbardziej szokuje to, że tym dzieckiem tak się chwalą! Przecież to jest skandal, że dopuszczono do tak skrajnych zaniedbań w wychowaniu takiego małego dziecka. Jeszcze dobrze siusiać do nocnika nie umie, jeszcze słabo mówi, ale palić fajki to potrafi. Niewątpliwie przykład wzięło z najbliższego otoczenia. To nawet nie jest smutne, to tragiczne!
 
z tego co wiem po ukazaniu się tego materiału organizacje dziecięce wzięły małego na leczenie ogólnie to bez komentarza bo jak mógł jego ojciec do tego dopuścić bo to on go nauczył palić :wściekła/y:
 
reklama
Moja córeczka od 2 tygodni nosi okularki, niestety nie możemy ich dogiąc tak aby jej sie z nosa nie zsuwały. Optyk zaproponował nam taka gumke
www.e-optyk24.eu/gumki-okularow-p-169.html?cPath=18_23
My mamy jednak wątpliwości czy one zdadzą egzamin. Te mocowania nam się nie
podobają. Wydaje nam się że będą się zsuwały i nie dadzą pożądanego efektu.
Czy ktoś je przetestował na małym dziecku?
 
Do góry