reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
A my nasza Gabi chrzcimy 19 lipca,chrzestnym bedzie moj szfagier,a chrzestna zona kuzyna mojego P,tak Gabi bedzie miala1,5 miesiaca,a na nastepny dzien moja mama juz odlatuje do polski dlatego chrzest tak szybciutko.
 
My zamierzamy chrzcic dopiero w pazdzierniku a to dlatego ze chrzesny czyli mój brat mieszka na stałe w londynie i tylko wtedy moze przyjechac bo przyjedzie teraz 16 lipca ale ze moja mamusia wyjechala do pracy na całe wakacje do Niemiec nie bedziemy chrzcic jak najukochanszej babci nie ma i dlatego ochrzcmimy Juleczke dopiero w pazdzierniku ale nie zamierzam robic wielkich chrzcin tak tylko dla najblizszych w domku
 
A ja jeszcze nie wiem kiedy bedziemy chrzcili. Jak mlody siedzial jeszcze w brzuszku chcialam jak najszybciej, chociazby w czerwcu, a teraz... jest sto tysiecy innych rzeczy na glowie :-(, tak wiec pewnie drugie polrocze tego roku, ale bez konkretnej daty ;-)
 
Ja tam bym mogła chrzcić już... ale problem nam powstał z chrzestną :baffled:
Mianowicie moja wytypowana chrzestna nie ma jeszcze bierzmowania (ma 15 lat), a jej mama (moja chrzestna z kolei) strasznie nosem kręci i jej to nie pasuje, bo jak mówi: "to na nią spadną wydatki" :baffled: Wkurza mnie takie podejście, bo ja chcę ustanowić Matkę Chrzestną, a nie bogatego sponsora :baffled:
Póki co, temat chrzcin jest odkładany, aż się coś nam wyklaruje :-D
 
My chrzcimy Brunka 08.08. w samo południe. ;-) Nietypowo bo w sobotę ale to będzie odnowienie chrztu ponieważ mały był chrzczony w szpitalu. Chrzestną będzie siostra mojego męża a chrzestnym mąż mojej siostry ciotecznej. Imprezka mała tylko moje i męża rodzeństwo, rodzice no i chrzestni.
 
U nas data chrztu jeszcze nieustalona, ale na razie wyliczone mamy 30 osób :szok: - my, moja mama, mojego A rodzice, chrzestni z rodzinami i nasze rodzeństwo... będziemy planować na początku września, tak jak Juleczki. Julkę ochrzciliśmy w sobotę 6 września, teraz też myślimy chrzcić Anię w sobotę. Jak braknie nam miejsca w domu, to będziemy myśleć o miejscu organizacji... zresztą zobaczymy... co czas pokaże
 
Mój maluszek był ochrzczony szybko, nie miał nawet miesiąca, i to była kameralna impreza z najbliższą rodziną. A ubranka do chrztu są świetne, u mnie kupowała matka chrzestna, i był to słodki pajacyk-garniturek :)
 
My chrzcimy 26 lipca. Mam wtedy imieniny , moja babcia i teściowa. Poczwórna imprezka;-)
Problem jest z ubrankiem. Mam sukienkę rozmiaru 62 po mojej starszej córci i nie zamierzam kupować nowej, ale....nie mogę nigdzie znaleźć ładnej białej czapeczki ( wszytko jest wielkie) , bucików ( najmniejszy rozmiar to 10 a moja mała ma 7, 5 cm) z rajtuzkami też mam problem bo mam na 56/62 ale grube a cienkich nigdzie nie ma, nie mówiąc już o skarpetkach w razie jakby był upał. Body z krótkim rękawem są pod sukienkę ale w razie zimna z długim rękawem nie ma w sklepach " bo to nie sezon na długi rękaw". Ot i takie małe zamieszanie z tym spowodowane.
Imprezka na 20 osób w lokalu bo my mamy 38m2 i ciężko nam pomieścić 6 osób.
 
reklama
AnsiaM my tez chrzcimy 26 lipca i to takze moje i mojej mamy imieniny:-).
Musze przyznac ze ja nie kupuje zadnych specjalnych ubranek na chrzest. Mam taka ladna biala wyprawke i chyba malego w to ubiore. A imprezka skromna, 11 osob-sami najblizsi, to wystarczy...
 
Do góry