reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

Betata ło matko 68 osób??? To jak wesele normalnie.

My planujemy na 10 IX (ale jeszcze NIC nie mamy załatwione). NA 20 osób, w knajpie.
 
reklama
głuszek pisze:
Betata ło matko 68 osób??? To jak wesele normalnie.
Nasze wesele było na 45 osób :laugh:
A wracając do tematu- na chrzcinach było 13 osób, robiliśmy imprezkę w domu u mojej mamy. Zdjęcia wkleję o jakiejs normalniejszej porze :) .
Zwyczaje, to chyba w różnych stronach inaczej. U nas dziecko nie może być boso, wkłada się w bucik pieniądze- obojętnie ile, oby nie monety. U mojego męża dziecko, które jest chrzczone jako pierwsze będzie najdłużej żyło- dlatego trzeba się pchać na początek :) ale teściowa powiedziała o tym dopiero jak wyszliśmy z kościoła, po powrocie z kościoła do domu wnoszą dziecko chrzestni, mówią: zabraliśmy heretyka, przywieźliśmy katolika, obsypuje się dziecko cukierkami- żeby miało słodkie życie, chrzestni muszą z dzieckiem zatańczyć- żeby umiało tańczyć. I to chyba wszystko.
 
to tak narazie w planach tak bym chciała ale niewiem czy się uda mam duża rodzinę w naszych stronach robi się duże wesela moje było na 210 osób i nie dało się nic okroić
 
kurde a jak tu sie chrzci dzieci... ??? ???
kapletnie jestem w tym zielona...my chyba na swieta zrobimy chrzciny...
a co wogole potrzebne na takie chrzciny...???
no i koniecznie w knajpie beda bo nie umiem gotowac na takie okolicznosci... :-[ :-[
 
To ja się pochwalę co dziś (a w sumie już wczoraj) zrobiłam - lubie taką dłubaninę ;D jak któraś ma ochotę - to można ściągać...
 
super ja też musze o czymś takim pomysleć tylko mój mąż musi się wreszcie zdecydować kogo chce na chrzestnych ( a mówią że to kobiety sa niezdecydowane :laugh:)
 
reklama
Baska superanckie....tosz to prawdziwe dzielo sztuki... ;D pomysl naprawde pierwsza klasa...odpapuguje ;D ;D ;D ale przerobie troche zeby nie isc tak na latwizne ;) ;D
 
Do góry