reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

Witamy ,witamy i na fotki czekamy... ;D ;D ja dzis wlasnie z mama na temat chrzcin rozmawialam...i chyba mnie to przerasta...a gdzie robilas Rusalko??w domku czy gdzies w restauracji?? bo jak ja mam w domu robic to chyba kucharza bym musiala zaprosic... ;D ;D ;D gotowanie to raczej nie jest moja dobra strona... :( :( ;)
 
reklama
Wreszcie przekopałam się przez zdjęcia... a więc do dzieła:
1. Najważniejszy moment- Martusia spała jak suseł, nawet jej powieka nie drgnęła
2. Dzidzia ochrzczona, rodzice wzruszeni
3. Po mszy- Martusia z rodzicami i rodzicami chrzestnymi (mój brat i siostra męża)
4. Po wyjściu z kościoła- słodki uśmiech przez sen- teraz już będę grzeczna jak aniołek  :laugh:

Za chwilę ciąg dalszy.
 
Skupiam się... oszczędźcie paznokcie ;D na testach wyszły. 1 i 2
 

Załączniki

  • Obraz 097.JPG
    Obraz 097.JPG
    97 KB · Wyświetleń: 110
  • Obraz 100.JPG
    Obraz 100.JPG
    92,5 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Do góry