reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

Sumko - jesteś Boska! ..(mogłam tak od razu- a nie- ślęczą juz ponad 3 h i ..ach..:)..
a propos Sumko - co to tam w górze-aktualności- poród Sumki?..jej..ale ja jestem w tyle..:/...ponad miesiac bez netu..
uff..zabieram sie za wklejanie fotek:)
 
reklama
i leci........tu Malutka zaczęła płakac(jesć sie zachciało..a trwała msza św:/..i dostała Mała Panna smoka:)
rrrrlo1.jpg


 
Ale ślicznotka!
Kurcze, a co ja zrobie jak Miki zacznie płakać? Przecież on nie wie do czego smoczek służy - wypluwa ;)
 
tu po chrzcie..i po sesji fotograficznej u fotografa.. za ścianą imprezka..a moje kochanie smacznie śpi:)..

klaq2.jpg


Kasiu- moja też wypluwa i musze reką jej podtrzymywac..tu na fotce tylko tak wyglada..że zassała i ja mam spokój:)
 
Dziekujemy b. za tak miłe komplementy:)
Emiete - tak zwraca się do niej cała rodzina- to nasz najmłodszy człowiek w domu i dziadki ciotki, wujki ..itd mówią do niej - Mała Ksieżniczko:)
 
reklama
Do góry