reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

ja też jestem pod wrażeniem zrobiłaś to na zwykłej drukarce wejdzie taki papier
bo ja też bym takie chciała zrobić bo to naprawde super pomysł
 
reklama
Dzięki dziewczyny - naprawdę nic wielkiego - no może ze zjdęciem było troszkę zabawy bo wycięłam, przerobiłam na czarno-białe i rozmazałam trochę kontury w corelu. Ale reszta prosto-tekst ściągnęłam z jakiegoś zaproszenia z netu, do tego ładna czcionka i najzwyklejsza drukarka - trochę mi nawet porozmazywała miejscami bo juz wysłuzona i tusz nie najlepszy, ale myslę że adresaci to wybaczą. Mieliśmy drukować na laserowej u męża w pracy ale okazało się że inny word, że nie czyta tej czcionki itd - jak zwykle z kompami kłopoty, więc zrobiłam na zwykłej w domu. Papier gruby wchodzi choć zazwyczaj muszę go popychać ręcznie żeby załapała. No i oczywiście musiałam wysłać małego z babcią na spacer żeby w ogóle mieć czas to podrukować - bo zdjęcie dłubałam wieczorami jak mały spał ale drukarka chodzi jak traktor więc wolałam nie ryzykować ;)
 
no to trzeba powoli brać się do roboty bo zanim opracuję swoje zaproszenie to pewnie też sie zejdzie dzięki za pomysł
 
Witaamy;):)- dawno nas nie było i okropnie ..baaaaaaardzo tęskniłyśmy- (mamy nadzieje, ze o nas nie zapominiałyscie:)
my już po chrzcinach -30.07.- było 30 os - jutro pochwalimy się fotkami ..oj..spedzimy tu cały dzień- by nadrobic zalkegłosc\:)
 
nigdy bym o Was nie zapomniała...nie miałam netu:(....no, ale teraz juz jest!!..na stałe i wystarczajaco szybki, by juz wklejac bez problemu foty....
 
reklama
Do góry