reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

reklama
Dziękujemy :)
Może za ostro trochę napisałam poprzednio- ale to tak trochę żartem - ale Karolek potrafi dac w kość...chociaż oczywiście jest oprócz tego przekochany bo jak się usmiechnie to człowiek zapomina o półgodzinnym płaczu( chodzi mi zwłaszcza o płacz typu - "bo mi się nie chce spać ale jestem zmęczony a bawić mi sie tez nie chce a tak w ogóle sam nie wiem czego chcę" ;) )
 
kurczę Rusałko to taniuśko u nas rozglądałam sie to takie podobne kosztują 120zł a skąd Ty jestes
w czym ona była na mszy w wózku można u was tak?
 
a co to zapomniany wątek czyzby wszyscy już po
my właśnie zapraszamy gości czuje ze będzie przy tym roboty od cholery bo robimy sami oczywiście z pomocą rodziny no i niestety uzbierało sie 70 chyba całą kasę wydamy
ale już trudno trzeba było myśleć zanim sie wszystkim powiedziało
 
my tez mamy chciny 17.09 alemamy problem z matką chrzesną i z ubrankiem mam nadzieje ze sie z wszystkim wyrobimy
 
no i ja sie zmobilizowalam i wklejam zdjecia z chrztu 20.08
tu czekam na ksiedza w kolejce
_626765_n.jpg

tu juz dokonuje sie najwazniejsze
_626768_n.jpg

a tu krotka chwilka jak leze w wozku i nie placze jeszcze
_626767_n.jpg
 
reklama
Rzeczywiscie sliczna jak laleczka ;)

Basiu mam pytanko co do ubranka
. Czy Karolek byl ubrany tylko w "garnitur" czy mial cos wiecej ? Jak to jest z ta szata chrzcielna? Nie mam pojecia co synkowi zalozyc a chrzest juz za 1,5 tygodnia ! On jest juz niezly byczek i w takim rozku czy czyms podobnym wygladalby poprostu smiesznie ;D Ale ta szata chrzcielna to przeciez mus , czy nie ?
 
Do góry