reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Chodzi oczywiście o takie chusteczki do pupy. Jeśli chodzi o same chusteczki, to nie gorsze od innych, ale przy wyciąganiu ich z opakowania - istny horror. Ostatnio ani razu nie zdarzyło mi się, żeby po wyjęciu jednej chusteczki pojawił się "początek" następnej ( a próbowałam z niejedną paczką). Poprostu jak się wyciągnie jedną z opakowania, to następne zostają w środku i trzeba grzebać paluchem, żeby drugą wyjąć. Zupełnie do kitu, niepraktyczne i niewygodne. Odradzam ze względu na tę własnie niewygodę w posługiwaniu się. Za to polecam chusteczki biedronkowe Dada - pisałam wcześniej o pieluchach - teraz wypróbowałam też chusteczki - całkiem niezłe, a cena przystępna - niecałe 5 pln.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Z Dzidziusiem zgadzam sie straszna lipa do tego podraznialy skore mojego maluszka co do DADA to nie wiem ale obiecalam sobie ze kupie w tym miesiacu zarowno pieluszki jak i chusteczki.
 
Dzidziusie są fatalne również z innego powodu: bardzo mocno zapachowe, to samo mogę powiedzieć o chusteczkach Bobini baby - też silnie pachną i nie chcą się za każdym razem wyciągać. Natomiast Pampersy są super - zero zapachu, delikatne, dobrze nawilżone i ładnie się wyciągają ;D
 
no to ja mialam chyba jakies inne pampersy... smierdzialy jeszcze w drugim pokoju, takimi mocnymi slodkimi perfumami. na dodatek byly jakies takie suche i twarde. tandeta. blllllleeeeeeeee
 
Te białe są niezłe, wogóle na pampersa chusteczki nie narzekałam, ale jak młody trochę podrósł, to zmieniłam na tańsze, ale te Dzidziusie nie warte są kupna, choć tańsze od pampersa. Generalnie moje dziecię nie reagowało źle na żadne chusteczki - nie odparzał się ani nic takiego, więc dla mnie liczą się głównie względy praktycznie i Dzidziusie odpadają zdecydowanie. Podobały mi się chusteczki - nie wiem, czy dobrze pamiętam nazwę - bella, delikatne w zapachu, cienkie ale mocne. Z tej serii kupowałam też swego czasu płyn do kąpieli z oliwką bella delfi. To mogę polecić.

pozdrawiam
nikita
 
Ja pierwsze chusteczki jakie używałam to Nivea Baby, ale ten zapach przyprawiał mnie o mdłości, i jakoś szybko wysychały. Potem używałam Huggis (żadko kiedy są w sklepach, kupiłam w jakiejś promocji z pudełkiem), są fajnie mokre, ale w dotyku jak chusteczki do nosa i "wałkują się" na pupie.
Ostatnio kupiłam Pampersa i jestem bardzo zadowolona! Podoba mi się zapach, są mocno nawilżone i miłe w dotyku, są z dodatkiem jakby balsamu i to jest fajne. Prawie przez tydzień nie używałam linomagu (nie miałam okazji wybrać się do apteki), ani nic takiego, tylko te chusteczki i pupcia gładziutka! A i można wycierać nimi rączki i nie zostawiają żadnego gorzkiego smaku, moja ma teraz fazę brania łapek do buzi i dla mnie to jest ważne! A jak ktoś chce bezzapachowe to są takie "sensitive", bez zapachu, też fajne - miałam ich próbkę.
Ja co prawda chusteczkami przecieram pupę po siusiu, po większej akcji idziemy pod kran, więc też nie zużywam ich dużo.
 
Ja też używałam Dzidziusie i odradzam właśnie ze względu na to, że fatalnie się wyciągają. Oprócz tego miałam Bambino - też nie najlepiej z wyciąganiem, ale może być. Pampersy - miałam zarówno "zwykłe", jak i te "sensitive" i z nich jestem najbardziej zadowolona. Ładnie pachną i świetnie się je wyciąga.
 
reklama
rzeczywiście wyjmowanie "dzidziusiów" z opakowania to zmora, chusteczki z Biedronki są, moim zdaniem, za twarde i jakoś nie mam do nich przekonania (pampersy z biedronki używam i polecam :D), nivea strasznie mocno pachną i są tłuste! natomiast chusteczki-pampers są chyba najlepsze, i spóbujcie chustek penaten.... godne polecenia.
 
Do góry