reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

chusteczki Nivea są troszkę tłuste, wydaje mi sie że pampersy są najlepsze, ale te z biedronki mi również odpowiadają i są tanie...

107xn.jpg
 
reklama
my używamy chusteczek Nieva Soft Creme, są rewelacyjne, kupujemy je w Makro, gdzie są taniej niż w "osiedlowych" sklepach, około 20zł za dwa opakowania. Próbowaliśmy też innych: Dzidziuś, Pampers,Huggies, ale się nie sprawdziły - jednym słowem beznadziejne. Używamy(zarówno Antoś jak i my z mężem) generalnie wszystkich kosmetyków Nivea i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni!
haha2.JPG
 
nie smaruję Tosiowi buźki, nawet jeśli wychodzimy w słoneczny dzionek i jakoś ma się świetnie ;) Poza tym wiem, że nie każdemu służą takie czy inne kosmetyki, mój siostrzeniec był uczulony na nivea, natomiast z tego co wiem dużo dzieci jest uczulonych na johnson'a
 
A my uzywamy chusteczek z TESCO w fioletowym opakowaniu i jestesmy z nich bardzo zadowoleni - kosztuja ok 6-7zl, sa zamykane na taki zatrzask(nie na przylepiec), no i jak dla mnie to nawet fajnie pachna :D chlopcom pupki nie podrazniaja dlatego polecam
 
ja używam dzidziusiów pomino tego, że tak okropnie ciężko wyjąć je z opakowania...są miękkie i ładnie pachną, zresztą już tyle rodzaji chusteczek używałam że już mi to obojętne jakie kupuję...tylko żeby miały atest. Nikola nie ma na rzadne uczulenia, i wszystkie toleruje jej pupcia :laugh: ;D ::)
nnnn3bf.jpg
 
JA GENERALNIE TEZ UZYWALAM DZIDZIUSIOW I NIE MAM NIC PRZECIWKO NIM, MAJA SPOKO ZAPACH, TAKI MYDLANY. CIEZKO SIE JE WYCIAGA, ALE NIE PRZESZKADZA MI TO SPECJALNIE.
ALE TERAZ DOSTALAM ROSMANNY, BYLAM SCEPTYCZNA, BO PIELUCHY MAJA TAM STRASZNE. ALE CHUSTECZKI SA SWIETNE.
 
reklama
Do góry