reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

też odradzam dzidziusia, przede wszystkim zbyt słabo nawilżone...Polecam chusteczki z lidla- tu z kolei odwrotność, są bardzo mokre. Muszę też wypróbować nowe chusteczki dada z biedronki, poprzednie, te niebieskie były nie bardzo.
 
reklama
kupilismy je (biale z tesco) ostatnio pod namowa kolezanki z Anglii, ktora wszystko z tesco uzywa, ale maja dosc intensywny zapach, co nie kazdemu odpowiada i sa cienkie w porownaniu np z pampers sensitiv, i ta ich cienkosc mnie przede wszystkim zniecheca...
pozdrawiam
mari
 
Ja także nie polecam chusteczek Dzidziuś, mają silny zapach, slejaja się a poza tym pomimo tego iż są hipoalergiczne moja coreczka dostała uczulenia. Używam chusteczek Pampersa( zielonych) i jak dla nas rewelacja>Żadnego uczulenia, miękkie, dobrze nasączone, nie kleją się a zapach delikatny.Polecam
 
Moje dziecko z kolei dostało uczulenia od husteczek pampers,od tamtej pory używamy husteczek dzidziuś i uważam, że są bardzo dobre, dobrze nawilżone, ładnie pachną, fatalnie wyciągają się, ale to nie problem i są tanie
 
Ja ostatnio z braku laku musiałam nabyć Dzidziusia Sensitive. Po wcześniejszych doświadczeniach ze zeykłymi Dzidziusiami byłam pozytywnie rozczarowana. Nie miałam ANI jEDNEJ chusteczki sklejonej, zapach ok.
Jak gdzies spotkam te sensitive to na pewno kupie jeszcze raz
 
Dostałam ostatnio husteczki Dzidziuś i prawdę mówiąc rozczarowałam sie sa bardzo slabo nawilżone. Natomiast jestem zadowolona z husteczek z biedronki - dobre nawilżenie i ta cena.
 
ja też nie polecam Dzidziusia, sa takie' tępe' jak to okreslił mój mąż, czyli za słabo nawilżone. o wyciąganiu nic nie wspominam, bo to akurat i w innych chusteczkach występuje.
ja oczywiscie najbardziej polecam pampersa, ale gdześ od 2-3msc używam tych z Lidla, zarówno cieni jak i frotto/ dzieki Waszym opiniom/ i jestem zadowolona. frotto co prawda fatalnie sie wyciagają i zawsze drze mi sie całe opakowanie, muszę wtedy wkładać w foliowa torebke, bo wysychaja w trymiga, a jak Oskar sie do nich dobierze to chcąc wyciagnąć jedną wyciąga pól opakowania. koszmar.
a co sądzicie o Happy?
wygrałam ostatnio w konkursie pieluchy i chusteczki. pieluchy fatalne,moim zdaniem, ale to do innego postu :), a chusteczki mocno nawilżone, ale zapach jakis taki ostry.
 
A mi happy bardzo podpasowal - takie biale. Ale nie moge ich ostatnio nigdzie znalezc :( my uzywamy fioletowych z tesco - i tez sa ok
 
reklama
Nie polecam chusteczek z dzidzius sa beznadziejne zapach taki mdły ::) słabo nawilzone okropnosc. uzywamy pampers zwykłe i czasami sensitive sa ok
 
Do góry