reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

reklama
ja z dzidziusiem mam też raczej nie za fajne skojarzenia.Za to przypadły mi do gustu Belle Baby Delfi z mleczkiem (tych z oliwka nie polecam).
 
Ja uzywam czasem chusteczek bambino są super jak nie bambino to kupuje dade. Pieluchy tez dada i bardzo ogólnie polecam firme Dada bo nawet niechcący kupiłam butelke z firmy dada . Jeśli miała bym oddać głos to na dade.
 
ja również używam dzidziusia tych różowych- jestem bardzo zadowolona! ładnie pachną, super nawilżają, są delikantne, to fakt, że kiepsko z wyciąganiem ale dla mnie to nie problem, moja mała nigdy nie miała podrażnionej pupy od nich, teraz mam pampersa, tylko przez przypadek bo były w promocji z pampersami i to jest totalna porażka, są twarde, szorstkie i obrzydliwie śmierdzą- jakaś lawenda! masakra! niestety mam jeszcze jedna paczkę!
 
Przetestowałam wiele chusteczek i u nas najlepiej właśnie sprawdziły się dzidziuś :tak:
Ale myślę, że co dziecko to inna wrażliwość i reakcje na chusteczki, także radzę szukać i próbować :tak:
 
a co sądzicie o Happy?
wygrałam ostatnio w konkursie pieluchy i chusteczki. pieluchy fatalne,moim zdaniem, ale to do innego postu :), a chusteczki mocno nawilżone, ale zapach jakis taki ostry.

Ja używam chusteczek Happy (delicate lotion i Milk&Honey) i jestem z nich zadowolona.

Miałam Hippa (dobre, ale drogie), Nivea Soft&Care, Pampers Clean&Play, Bambino i Dada (dobre i tanie).
Z nich też byłam zadowolona.

Chusteczek Dzidziuś nie używałam, ale synek mojej koleżanki miał po nich uczulenie :tak:.

Położna powiedziała mi, że Bambino i Pampers (zielone) nie są perfumowane i dlatego nie uczulają.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry