reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

Dzidziuś to faktycznie tragedia, dla mnie dodatkowo była za suche.
My uzywamy chusteczek z Lidla firmy cien, podobnie jak pieluch. 80 sztuk kosztuje 8 zł. Są bardzo nawilżone i mięciutkie, z wyciąganiem tez jest trochę problemów bo czasem nie wychodzi następna, albo wychodzi za duzo,ale dla mnie rewelacją jest nawilżenie, delikatny zapach i ilość.
 
reklama
kupiłam dzisiaj nowe chusteczki z biedronki są dużo lepsze od poprzednich (tych w niebieskim opakowaniu), moją nowe opakowania i cenę. jedne są zielone z motywami żabek firmy DADA Komfort a drugie białe sensitive, kosztuję 3,99 i są naprawde dobre.
 
Ja z chusteczek Dada byłam zadowolona, Dzidziusia chciałam kupić na próbę, ale po ostrzeżeniach chyba sobie daruję. Ostatnio kupiłam chusteczki w Leader Price, są tak samo dobre jak te biedronkowe, ale mają przyjemniejszy zapach. Skoro polecacie te z łidla, to wypróbuję je następnym razem. Najlepsze z tych których używałam, były chusteczki Pampers i gdyby nie to, że nie mam w pobliżu Rossmanna, kupowałabym właśnie te- w Rossmanie chusteczki Pampers kosztują 7,19 zł, natomiast gdziekolwiek indziej nie widziałam poniżej 11 zł.
 
chusteczki dzidzius sa beznadzijne , stosuje je do wycierania kawy gdy rozleje mi sie na biurku nie kupie ich więcej. Ja chwale sobie chusteczki bambino i kupione w sklepie LIDL
 
chusteczki dzidzius sa tragiczne, używałam do rąk, tylko dlatego ze szkoda mi było wyrzucić... kupiłam dzisiaj dada jeszcze nie zajrzałam, więc nie wiem jakie są... do tej pory tylko nivea lub johnson ale próbuje oszczędzic cociaz na tym i posłuchałam dziewczyn... zobaczymy :)
 
azik jeżeli masz w pobliżu sklep LIDL to polecam chusteczki z Lidla tanie i dobre....polecam też bambino....nivea sa suche strasznie
 
azik - nie wiem gdzie kupujesz chusteczki, piszesz, że chcesz oszczędzić, ja też nad tym się zastanawiałam i na chusteczki Pampersa do tej pory nie zwracałam uwagi, "bo to pampers, więc droższe". Ale byłam mile zaskoczona ceną i teraz na nie się przerzuciłam. 72 szt. kosztują 7,50, a ostatnio kupowałam w promocji - 2x72 szt. i jedno opakowanie wychodziło coś 6 zł (robię zakupy w Carrefurze).
A chusteczki innych firm są w tej samej cenie lub droższe, a te pampersa uważam, że są naprawdę dobre. Zresztą pisałam o tym wcześniej.
Czasem trzeba trochę się rozejrzeć i można coś fajnego trafić. :)
 
no to zafundowalam dziecku chusteczki z biedronki.. i czekam, az sie skoncza!! beznadziejne! twarde, wlasciwie nie sa wcale nasaczone, a opakowanie rozlecialo sie pierwszego dnia uzywania.

zostane przy swojej wersji, ze w biedronce tylko sezamki maja dobre.

zdecydowanie zatesknilam do bambino i bella delfi - juz sie wiecej nie nabiore na cos tanszego, a marnej jakosci. na pewno nie w biedronce. dobrze, ze choc pupa malego nie zareagowala na nie protestem.
 
ja również polecam chusteczki ze sklepu Lidl. Obecnie u mnie w Lidlu coś ich nie ma ale przez ten czas zadawalam sie Nivea baby ja jestem zadowolona :D
 
reklama
jak dla mnie Nivea są trochę za suche....gdy brak chusteczek w Lidlu to kupuje bambino albo szukam promocji, informacja dla mam, które stosują Huggiesy to w Makro jest promocja i mega paka kosztuje 36 zł :)
 
Do góry