reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie u Lipcówek :)

Nie mogłam edytować, żeby wstawić zdjęcie, a muszę się dylematem podzielić.
Wymyśliłam dziś, że potrzebuję dwumetrowej kółkowej. No potrzebuję i już. Mam dwie krótkie, a przydałoby się coś na plecak. I myślę jedną sprzedać i kupić dłuższą, tylko pytanie którą? Jak ja kocham obie?

A może któraś ma dłuższą kółkową i chciałaby się zamienić czasowo na króciznę? ;)
 

Załączniki

  • 1425382844892.jpg
    1425382844892.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Tusiaczku dziś na grupie chusty na fb właśnie dziewczyna pokazała zamotanego plecaka z kolkowej :) musze zmierzyć swoją ;)
 
Kasiuchna bo my się chyba jeszcze nie znamy z Facebooka:p
A myślisz, że czemu nagle muszę mieć dwa metry? To ja tam napisałam, że idę szukać:p:p:p
Ja z 1,7 na styk robię pp, ale na ten dzisiejszy braknie;
Dopiero teraz dojrzałam, że Twój post wpadł przed moim. Jaka to długość?
 
Tusia musiałam czytać dwa razy, bo na hasło plecak myślę o krótkiej a nie długiej :)

Ja mam Burzowe echo LF i jest strasznie długie nawet się zastanawiam czy nie skrócić. Mogę się wymienić czasowo.
 
Dziewczyny jak coś to się zamieniajcie, ja póki co odpuszczam, bo Szymek ma focha na plecy. Obojętnie czy to długa czy kołkowa z tyłu dostaje szału. Ostatnio musi mnie widzieć trzymać za buzię i tulić. A zamienić chciałam z myślą o plecaku, także póki co pasuje.
Jak coś to się zgłosze.
Undomiel napisz mi tylko jak możesz ile ona ma realnej długości;)
 
Kasiuchna ja chętnie pomacam motyle, a jakie masz? :) mam jeszcze coś innego na czasową zamianę, Elifit potwierdzi, że jestem lekko świrnięta ;)

Tusia jutro zmierzę echo :)
 
reklama
Do góry