Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
no właśnie rpzed chwilka wpadłam na ten pomysł. trzeba bedzie rozpruc i przeszyc mocowanie na kółka, wyjęłam jeden sznurek, wsadziłam małego, wrzuce fote go galerii. a czy materiał na brzuszku głęboko wam wchodzi. dałam pod kolanka ale nie wiele sie dao naciągnąć, młody się cały czas prostuje i podskakuje
czy potrzebny jest długi ogon chusty??? chusta ktora kupiłam ma 450cm, chce zrobic dwie kółkowa oraz jedną torbę na chustę. ten worek który teraz wiązałam ma długośc 180cm i moim zdaniem w pełni wystarczy.
Ogon właściwie nie jest potrzebny. Wiadomo musi być trochę zapasu, jakby chusta zjechała i trochę na rosnące dziecko, czy więcej ubrań. Ale faktycznie po zdjęciach widać że rozmiar S w zupełności Ci wystarczy.