reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

wisienka po prostu rozbrajające to romantyczne zdjęcie ... no i te boskie kucyki... super super :)
a na tym pierwszym - to skupienie pozwalające wybrać najlepsze ziarenko piasku... ;)
 
reklama
A oto i moja Natalka
gryzie łóżeczko ...

DSCN2647.jpg

a tu po kąpieli...

DSCN2652.jpg DSCN2629.jpg

Atu z mamusią...

DSCN2646.jpg
 
Abwgdzl zdjęcia super :tak: ale Twoja żona nie ma nic przeciwko publikowaniu jej zdjęć w stroju kąpielowym?? :szok:
Ja bym ubiła swojego męża gdyby tak zrobił :-p
 
Abwgdzl zdjęcia super :tak: ale Twoja żona nie ma nic przeciwko publikowaniu jej zdjęć w stroju kąpielowym?? :szok:
Ja bym ubiła swojego męża gdyby tak zrobił :-p
jakbym taka zgrabna była jak małżonka Abwgdzl to pewnie nic bym do tego nie miała... ;)

a zdjęcia rzeczywiście superanckie :)

ja strasznie żałuję, żeśmy nie zrobili Krzychowi zdjęcia w kąpieli w jeziorze.. był zachwycony:):)

malami a córcię to masz do siebie podobną :)
nie boisz się, ze Ci któregoś dnia przefikołkuje przez barierkę łóżeczka?
 
Ostatnia edycja:
malami a córcię to masz do siebie podobną :)
nie boisz się, ze Ci któregoś dnia przefikołkuje przez barierkę łóżeczka?

Cieszę się, że ma coś ze mnie. Wszyscy znajomi twierdzą, że bardziej do mojego męża podobna.

Jeszcze nie wstaje. Nóżki bidulka ma za słabe żeby taką ciężką dupinę podnieść :-D
Ale jak zacznie usilniej próbować wstawać to jeszcze obniżymy łóżeczko.
 
reklama
Do góry