reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

Gemelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2009
Postów
1 083
Zakładam jako pierwsza (mam nadzieję, że mnie nikt nie zlinczuje za to ;-))
Moi chłopcy - 2 doba życia (niestety przykuta do łóżka po znieczuleniu nie mogłam zobaczyć Maluchów tuż po, tyle co na sali operacyjnej). Urodzeni 01.09.2009

Max:
DSC00118.jpg
godzina 13:00, waga: 2700, długość: 47cm
Alex:
DSC00116.jpg
godzina 13:03, waga: 2500, długość: 50cm
I zdjęcie zrobione w dniu wyjścia ze szpitala:
DSC00136.jpg

Aktualnie chłopcy śpią, jedzą i robią kupę ;-)Mimowolne uśmiechy są gitne. Miny bezcenne. Krasnalki są przesłodkie. I w nocy przesypiają nawet 4 godziny :tak:
 
reklama
Gemelo Mordo Ty nasza:-):-):-) my tu podejrzewałyśmy, ze Ty już rozpakowana...
GRATULACJE

Lincz? za co? jesteś pierwsza rozpakowana październikówka to masz prawo założyć watek porodowy... jak znajdziesz chwilkę to opowiedz jak było (jeśli chcesz oczywiście)
 
Gemelo śliczne maluszki:tak::tak::tak:Strasznie ci zazdroszcze że juz je masz przy sobie !!!!;-);-)Duuużo zdrówka dla nich życze!!!:-)
 
Kurcze,zebym Ja tak sie wzruszala jak zdjecia ogladam..:confused::-D:-D:-D az sie M zdziwil:-) A jak mu pokazalam to mial usmiech od ucha do ucha i stwierdzil ze imiona super:tak::-) Gameleo sa cudowni! Teraz juz calkiem nie moge sie doczekac tej naszej kruszynki! Gratuluje jeszcze raz! Buziaki dzielna mamusiu!:-):-D
 
reklama
Do góry