reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba sie udało

Czekooolada

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2020
Postów
28
Jestem przed okresem 6 dni. Ale pierwszy raz już 3 dzień kluje mnie prawy jajnik nie kłuje mnie ciągle, nazwalabym to migotaniem piersi normalnie bolą jak co miesiąc Ale czy te kłucie może być objawem ciąży zaznacze że już przestaje mnie boleć Ale 3 dni dosłownie bolalo jeden dzień był bardzo intensywny..Nie wiem czy to ma związek z okresem czy ciąża
 
reklama
Jestem przed okresem 6 dni. Ale pierwszy raz już 3 dzień kluje mnie prawy jajnik nie kłuje mnie ciągle, nazwalabym to migotaniem piersi normalnie bolą jak co miesiąc Ale czy te kłucie może być objawem ciąży zaznacze że już przestaje mnie boleć Ale 3 dni dosłownie bolalo jeden dzień był bardzo intensywny..Nie wiem czy to ma związek z okresem czy ciąża
Żaden "sikany" test nie da Ci odpowiedzi. Ja nie wytrzymałam w takiej sytuacji i pobiegłam zrobić betę z krwi. Naprawdę nie warto kupować testów na mocz za dużo niepewności i wydanych pieniędzy. Życzę Ci ciąży z całego serca! Objawy mogą wskazywać na ciążę lub zbliżający się okres. Lepiej leć do laboratorium 😍 i wieczorem może będzie swietowanie.
 
No i ogólnie zawsze przed okresem bolą mnie dwa jajniku na zmianę i to raz w ciągu dnia pamiętam że zakuły A ten dosłownie mi migotał 3 dni dziwne uczucie. To też był inny ból niż jak w dni płodne bo w dni plodne tak mnie bola że usiasc nie mogę
 
No i ogólnie zawsze przed okresem bolą mnie dwa jajniku na zmianę i to raz w ciągu dnia pamiętam że zakuły A ten dosłownie mi migotał 3 dni dziwne uczucie. To też był inny ból niż jak w dni płodne bo w dni plodne tak mnie bola że usiasc nie mogę
Wiem co chcesz usłyszeć i przeczytać, ale tylko badanie krwi da Ci dziś odpowiedź 😊 po co mam Ci "wróżyć z fusów"? Zaraz zobaczysz tu milion odpowiedzi jedne dziewczyny napiszą "tak, ciąża. Ja tak miałam" inne, że to niemożliwe. Reszta każe Ci zrobić test w terminie spodziewanej miesiączki. Za dużo stresu. Ja już przed spodziewaną miesiączką dzięki badaniu krwi wiedziałam, że się udało 😊
 
Wiem co chcesz usłyszeć i przeczytać, ale tylko badanie krwi da Ci dziś odpowiedź 😊 po co mam Ci "wróżyć z fusów"? Zaraz zobaczysz tu milion odpowiedzi jedne dziewczyny napiszą "tak, ciąża. Ja tak miałam" inne, że to niemożliwe. Reszta każe Ci zrobić test w terminie spodziewanej miesiączki. Za dużo stresu. Ja już przed spodziewaną miesiączką dzięki badaniu krwi wiedziałam, że się udało 😊
Nie chce usłyszeć że tak ciąża czy ktoś tak miał bo ja mam tak pierwszy raz a jestem osobą która wsluchuje się w swój organizm nie chce wydawać kasyza szybko ;)
 
Nie chce usłyszeć że tak ciąża czy ktoś tak miał bo ja mam tak pierwszy raz a jestem osobą która wsluchuje się w swój organizm nie chce wydawać kasyza szybko ;)

Ale nawet jak Ci ktoś napisze, że tak miał, to co Ci to da?
Przecież u Ciebie nie musi ten ból oznaczać ciąży, może to być cokolwiek innego.
Jeśli chcesz wiedzieć, czy to objaw ciążowy, czy nie, to po prostu poczekaj do terminu @.
 
reklama
Nie chce usłyszeć że tak ciąża czy ktoś tak miał bo ja mam tak pierwszy raz a jestem osobą która wsluchuje się w swój organizm nie chce wydawać kasyza szybko ;)
Ja tak miałam w tym cyklu. Po owulacji kłucie jajnikow ból piersi. Potem krwawienie implantacyjne 4dni przd okresem. A w dzień @ II kreseczki ♥️trzymam kciuki bo oznaki ciąży przed@ są naprawdę słabo jeśli w ogóle wyczuwalne. U mnie ten cykl był po prostu inny praktycznie od samej owulacji
 
Do góry