reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągle przy piersi

Tusia5058

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2019
Postów
40
Witam, syn skończył dzisiaj miesiąc, od 2 tygodni całymi dniami wisi na piersi, jak przyśnie to zabieram pierś a on się wybudza i dalej chce. Dzisiaj dałam mu butelkę ze sztucznym mlekiem, wypił i dalej do piersi. Nie mogę nawet wyjść do WC bo zaraz krzyk bo nie ma piersi. W dzień nie śpi bo czuwa jak zabieram pierś. Co mam zrobić bo ta j długo nie dam rady?
 
reklama
Rozwiązanie
Moj syn przez pierwsze miesiace zycia byl caly czas przy piersi. Przynajmiej tak to wspominam. Gdy mial okolo 5 miesiecy byl tak zajety swiatem, ze sama go zachecalam do jedzenia. Kp wcale nie jest takie proste. Wiaze sie ono z godzinami karmienia, wiszenia dziecka przy piersi. Moj syn nie przespal jeszcze zadnej nocy, a ma rok i 7 miesiecy. Nadal karmie bo nie umiem go odstawic. Jest cycoholikiem. Jak to mowi moja mama "nikt nie mowil, ze bedzie latwo".
Moja corka taka byla. Chodzilam z nia w chuscie po domu bo z cycka zrobila sobie smoczek. Gdy z piersi zjadla i przysypiala robilam szybka podmiane cycka na smoczek, czasem dala sie oszukac a czasem nie. To jeszcze malenstwo i przy piersi jest mu wlasnie najlepiej. Czuje twoje cieplo, zapach do tego ciumcia sobie cycka a nie gume wiec czuje sie bezpiecznie i najlepiej mu sie spi. Jest malutki z czasem powinno byc lepiej. Bedzie mniej spal, bardziej go bedzie interesowalo otoczenie wokol wiec i karmienia beda wygladac inaczej. Jezeli prawidlowo przybiera na wadze to nie podawaj mu mm skoro karmisz piersia. Jak sama zauwazylas nie chodzi mu o jedzenie skoro po butelce i tak chcial piers tylko o twoja bliskosc. Cierpliwosci :)
 
Moj syn przez pierwsze miesiace zycia byl caly czas przy piersi. Przynajmiej tak to wspominam. Gdy mial okolo 5 miesiecy byl tak zajety swiatem, ze sama go zachecalam do jedzenia. Kp wcale nie jest takie proste. Wiaze sie ono z godzinami karmienia, wiszenia dziecka przy piersi. Moj syn nie przespal jeszcze zadnej nocy, a ma rok i 7 miesiecy. Nadal karmie bo nie umiem go odstawic. Jest cycoholikiem. Jak to mowi moja mama "nikt nie mowil, ze bedzie latwo".
 
Rozwiązanie
Do góry