reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a okres.

Hej!Parę postów wcześniej pisałam o swoim problemie...jeśli chodzi o okres to spóźnił się 2 dni po czym intensywny był 1,5 dnia a kolejne 2 to były plamienia, czasem było tak że już nie leciało ze mnie nic pół dnia i noc a rano nagle troche bardziej podbrzusze mnie bolało i się polało ze mnie po czym znów plamiłam.Robiłam bete w trakcie tego niby okresu i wyszło 1,1 po tygodniu zrobiłam jeszcze raz i wyszło 0.2.Czy to oznacza że poroniłam, że coś już tam było? Bardzo proszę o pomoc....
 
reklama
Cześć dziewczyny może któraś miała podobną sytuacje okresy mam regularne trwają zazwyczaj 4-5 dni stosuje antykoncepcję tabletki w kwietniu okres spóźniał się 3 dni( 2 testy negatywne) okres wystąpił na jeden dzień brałam tabletki po czym w maju spóźniał się 2 dni zrobiony test po 5min wyszedł negatywny lecz rano patrząc na ten sam test wynik był pozytywny dostałam okresu lub plamienia nie mam pojęcia co to było trwało 2 dni po czym zaczęłam przyjmować tabletki anty i tak strasznie zacząć bolec mnie cały brzuch mam nudności i chce mi się wymiotować czy to może być ciąża ?
 
Cześć dziewczyny może któraś miała podobną sytuacje okresy mam regularne trwają zazwyczaj 4-5 dni stosuje antykoncepcję tabletki w kwietniu okres spóźniał się 3 dni( 2 testy negatywne) okres wystąpił na jeden dzień brałam tabletki po czym w maju spóźniał się 2 dni zrobiony test po 5min wyszedł negatywny lecz rano patrząc na ten sam test wynik był pozytywny dostałam okresu lub plamienia nie mam pojęcia co to było trwało 2 dni po czym zaczęłam przyjmować tabletki anty i tak strasznie zacząć bolec mnie cały brzuch mam nudności i chce mi się wymiotować czy to może być ciąża ?
Testy odczytane po paru godzinach są całkowicie nie ważne. Jeśli stosujesz antykoncepcję zgodnie z zaleceniem i bez omijania tabletek to bez obaw. Jeśli po tabletkach boli cię brzuch to może warto pogadać z lekarzem i zmienić formę antykoncepcji.
 
Testy odczytane po paru godzinach są całkowicie nie ważne. Jeśli stosujesz antykoncepcję zgodnie z zaleceniem i bez omijania tabletek to bez obaw. Jeśli po tabletkach boli cię brzuch to może warto pogadać z lekarzem i zmienić formę antykoncepcji.
No właśnie tu jest problem bo zapomniałam 4 🫣 a tabletki stosuje od 5 lat te same i żadnych takich objawów nie było
 
Tak na ,,słowo" to nie da się wyczytać czy ktoś może być w ciąży czy nie.
Ogólnie test wyszedł ci negatywny, to że pokazała się kreska ciażowa po paru godzinach nie ma tu już abolutnie żadnego znaczenia .
Na takie zmartwienie najlepiej zrobić nowy test z rana lub sprawdzić poziom betyHCG w krwi ( tu jest 100% pewności ) .
 
Tak na ,,słowo" to nie da się wyczytać czy ktoś może być w ciąży czy nie.
Ogólnie test wyszedł ci negatywny, to że pokazała się kreska ciażowa po paru godzinach nie ma tu już abolutnie żadnego znaczenia .
Na takie zmartwienie najlepiej zrobić nowy test z rana lub sprawdzić poziom betyHCG w krwi ( tu jest 100% pewności ) .
Tak zrobię Dziękuje
 
Do góry