reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ,beta hcg

Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
8
Witam , około miesiąc temu poroniłam , od tamtej pory staramy się z mężem ponownie opierając się na testach owulacyjnych -w 10,11,12 dniu cyklu testy chyba dodatnie - obie kreski tego samego odcienia w 17 dniu cyklu wynik również dodatni ale tym razem kreska owulacyjna dużo ciemniejsza od kontrolnej 18 dc próba zapłodnienia -19dc beta wyniosła 2.30 czy jest możliwe ze to bardzo wczesna ciąża ? Miesiączki refutacje -28 dniowe
 
reklama
A skąd Ci przyszło do głowy robić betę w środku cyklu?? I wyszło Ci 2,3 czy na wyniku masz <2,3?
Wynik jest ogólnie negatywny.
 
Ha ha przepraszam ,ale nie mogę tego zrozumieć, beta ciaze pokaze Ci najwcześniej 10 dni po owulacji , a owulacje potwierdzić moze tylko lekarz
 
Hej dziewczyny, okres zawsze mam nieregularny miesiąc temu dostałam 22.11 dzisiaj okresu brak, współżyłam dwa razy z zabezpieczeniem, dzisiaj rano o 6 mierzyłam temp była 36,8 , nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi, testy robiłam dwa tydzień temu i wyszły negatywnie, co myślicie czy to może być ciąża czy zaczynam świrować ?
 
Do góry