reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

U mnie bólu za bardzo nie było, no może w pierwszy dzień mocniejszy ból . A dziś już prawie nic. Delikatne plamienie . Myślałam, że dłużej to potrwa bo przy wcześniejszych poroniniach krwawienie było dłuższe i bardziej intensywne . No i ból okropny .
U mnie beta szybko spadała. Poziom wyjściowy to 83 a po krwawieniu chyba 20.
Może zrób tak betę dla pewności i powtórz po 48h
 
reklama
U mnie krwawienie przyszło w dniu spodziewanej miesiaczki, ale wcześniej były różowe i brunatne plamienia. Krwawienie trwało 5 dni, tyle samo ile mój normalny okres. Gdybym nie zrobiła bety, to bym nawet nie wiedziała o ciaży... to się stało w pierwszym cyklu starań.
 
U mnie krwawienie przyszło w dniu spodziewanej miesiaczki, ale wcześniej były różowe i brunatne plamienia. Krwawienie trwało 5 dni, tyle samo ile mój normalny okres. Gdybym nie zrobiła bety, to bym nawet nie wiedziała o ciaży... to się stało w pierwszym cyklu starań.
Rozumiem, że ciaza biochemiczna?
 
Dziewczyny powiedzcie mi jaki kolor krwi mialyscie. Ja dostalam duzego krwawienia 7 dni po owulacji gdzie byly starania o ciaze. Krew byla czysto czerwona. Pierwsze krwawienie przy porannej toalecie zawiesiste rozowe. Takie jak mialam przy poronieniu. Nastepne juz piekna zywa czerwien. Bez skrzepow i innych farfocli.
Niewiem czy to poronienie biochemiczne czy jakis problem inny. Wizyta u lekarza za 10 dni dopiero.
Na razie jeden dzien, ile potrwa to zobaczę.
W nocy jak leze to czuje jak by w jajniku cos sie przesuwalo pod skora. To nie boli, raczej takie przyjemne jak by ruchy dziecka. Ale sie zastanawiam co to moze byc. Jakieś problemy z jajnikami i stad to krwawienie? Cos mi tam peklo?
 
Do góry