reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Mati,ja właśnie niedawno wróciłam z córką z zerówki.Najgorzej jest jak wchodzę po schodach z tymi skurczami.Nie paczka jeszcze nie przyszła.Coś się sprzedawca ociąga z tą wysyłką bo chyba jeszcze nawet nie została wysłana.Ja też z nudów i z potrzeby przeglądam allegro,tablice,sprzedajemy.pl i szafka.pl (w szafce mają zazwyczaj ubranka po swoich dzieciach) na allegro często z tych mega pakach są z lumpeksów np angielskich,ale i tak kupuje.Jak nie zniszczone,ładnie się wypierze,wyprasuje,żeby bakterie zabić i będzie gites.Już mam troche zbiorów.Muszę wszystko przeliczyć,żeby za dużo niepotrzebnie nie nakupować.Wzrokowo widzę,że na pewno bodziaków na krótki rękaw mi wystarczy.Kupuje raczej babskie ubranka,bo nadal na 100% druga płeć nie potwierdzona,ale raczej też dziewczynka.Mam tez trochę takich rzeczy co pasują dla chłopca i dziewczynki.:-):-) A Ty masz juz swoją paczkę?
 
reklama
wiesz dobry pomysl mi podsunelas z tą listą
juz sobie taka zrobilam
dzis przyszla 1 poczka ciuszki ok czekam na reszte zeby wszystkie ładnie wrzucic do praleczki
szalec bede z zakupami po polówkowym jak juz bede pewna co do płci bo ciuszków dla dziewczynek jest mnóstwo pięknych
kochana oszczedzaj sie ile tylko mozesz ,kiedy masz w planach polozyc sie do tego szpitala?
ja juz normalnie wariuje dzis u mnie pogoda piekna jak ja bym sobie na spacer poszla
 
Tak lista to dobra sprawa i zawsze jak coś sie przypomni to można sobie dopisać.Myślę,że łatwiej się wtedy robi zakupy.Ja juz mam całą listę zrobioną co trzeba będzie kupić.Zgadza się,że dla dziewczynki są ładniejsze ubranka,ale chłopca też można fajnie ubrać.Myślę,że jeśli lato będzie bardzo ciepłe to i tak najlepiej sprawdzi się samo body :tak:No staram się oszczędzać,ale są rzeczy które muszę zrobić.Na pewno nie będę sprzątała.Nie wiem jak to przeżyję,ale może przez tydzień mocno się nie nabałagani jak my tylko we dwie w domku.Do szpitala już powinnam sie położyć,ale pisałam wczoraj,że nie mogę.Myślę,że mój za tydzień wróci z trasy to wtedy bryknę do szpitala.Mam nadzieję,że będę tam tylko chwilkę.
Fakt dziś piękna pogoda.Co prawda nie za dużo,ale troszkę zaczerpnęłam tej pogody :-D
 
pewnie nie ma sie co martwic w szpitalu zrobia ci co trzeba i wypuszcza do domku
czyli ty narazie wizyty u swojej ginki nie masz?
twój lekarz pracuje w szpitalu?
 
hej dziewczyny ja odsypialam i uczylam sie troszke,wiec odcielam sie od internetu bo tak to nic bym nie zrobila tylko jak zwykle buszowala po ubrankach dla dzieci,facebooku i forum:D

na krew mialam isc ale oczywiscie jak to z moim szczesciem dzisiaj po poludniu od reki mi nie zrobia z wynikami...wiec pojde sobie jutro rano blizej i przed wizyta jeszcze wyniki beda

ah lily szykuje sie do szpitala no jak mus to mus choc rozumiem Cie sama nienawidze szpitali...
mati zaczynasz kompletowac wyprawki?bardzo dobrze nie ma co na ostatnia chwile ja mam nadzieje,ze juz niczego mi nie brakuje a jakby co mezus bedzie musial sobie poradzic

pytanie z innej beczki co myslicie o pasach poporodowych??to co daje warto kupic?
 
witaj agata
co do pasa to rozumiem ze chodzi o ten wyszczyplający a wiec ja taki dostalam od mojej cioci ona kupila na allegro i dla niej okazal sie za maly ja niestety tez sie w niego juz raczej nie wbije bo dzieci zgniote ale mysle ze to fajna sprawa mam nadzieje ze tego pasa nie bede musiala uzywac hehe:-D:-D:-D:-D
 
tak tak chodzi mi o ten co pozwala niby wczesniej wrocic do figury,ze wciaga lepiej nadmiar skory i poprawia sie postawa-przynajmniej tak pisza:D wiem tez ze sa inne po porodzie naturalnym i inne po cesarce ale nie znam nikogo kto by korzystal wlasnie;)
sama wiesz jak teraz naciagaja nas biedne kobitki w koncu zeby dobrze wygladac zrobimy wszystko;D
 
agata ja słyszałam różne opinie:)
jedna to taka, że rozleniwia mięśnie. ja taki pas czasem zakładałam, ale żadko, raczej jak gdzies szłam i chciałam wyglądać szczuplej:)
 
Mati ja dopiero co byłam u ginki:-) wczoraj.Teraz bym miała mieć wizytę za dwa tyg,czyli po szpitalu.Nie moja ginka jest z Malborka a ja do szpitala jadę do Gdańska.

Kobietki czy nie za wczesnie myślicie o pasie wyszczuplającym?:-) Być może Wasza skóra jest tak elastyczna,że obejdzie się bez pasa.Ja po pierwszym porodzie nic nie stosowałam i skóra sama wróciła do pierwotnego wyglądu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
lily no z tego co sie orientowalam to jezeli nie uzyjesz go odrazu po porodzie(w sensie po kilku dniach) to pozniej za duzo juz nie da stad moje zainteresowanie teraz:D bo nie wiem czy urodze za tydzien czy za 8 tygodni.Chociaz licze na to ze moja skora sama sobie poradzi-miesnie wypracuje jestem aktywna fizycznie to zalatwi silownia ale na skore czasem nie ma rady;) pewnie kwestia genow a moja mama ma straszna skore po porodach choc jest szczupla.

a ja juz zaczynam myslec o jutrzejszej wizycie:D i zeby chlopaki mi do nastepnego czwartku nic nie wywineli przed obrona;)
 
Do góry