reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

o,taj!za ciebie trzymam kciuki. Już nie długo i będziesz tulić swoi nagrody. Ja wiem że wytrzymam. Muszę. Ja ogólnie to lepej się czuje niż do 20 tyg. Przestali mnie bolac w kroku. Mam chęć coś porobić. No i ostatnią ogólnie nie mam czasu na odpoczynek. Tylko te nocki. Ech, nie jedno to drugie. Aby do przodu...

Kochana nie chce Cie martwic ale 20.tydzien to jest jeszcze luzik :D:D:D szykuj sie na wieksze wyzwania ;)
mnie plecy tez w zadnej ciazy nie bolaly a jezeli chodzi o blizniacza to jak w zadnej nie cisnelo mi na pecherz wiec odpadalo mi chodzenie na siku w nocy ;)
 
reklama
o,taj!za ciebie trzymam kciuki. Już nie długo i będziesz tulić swoi nagrody. Ja wiem że wytrzymam. Muszę. Ja ogólnie to lepej się czuje niż do 20 tyg. Przestali mnie bolac w kroku. Mam chęć coś porobić. No i ostatnią ogólnie nie mam czasu na odpoczynek. Tylko te nocki. Ech, nie jedno to drugie. Aby do przodu...
Dobrze pamietam ze za tydzień bedziesz miala prenatalne? Ciekawe jak tam dzidziusie sie rozwijaja :) mozliwe ze tak zle sie czujesz przez to, ze nie masz kiedy odpoczac. Moze sprobuj w weekend chociaż jeden dzien miec dla siebie, niech maz sie wykaże w tym czasie :)
 
Oj, dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę ze macie już maluchy ze sobą,albo nie będziecie mieć. Ja jestem w 21 tygodniu. Ale czuję się jakbym już mialam rodzić. Po nocach nie mogę spac, na jednym boku dostaję zadyszki, na drugim bolą zebra. I strasznie szybko mecze się. Ale jak nie dziwnie, nie bolą mnie plecy.
Mnie na dodatek bolą plecy, chodzę na basen od niedawna i się rozciągam i jest lepiej a u mnie dopiero 18 tydzień leci. Dzieci wyprzedzają wiek ciąży o tydzień a ja mam wrażenie, że skóra na brzuchu mi pęknie. Od 3 dni puchnę, poleciałam zrobić badanie moczu i krwi dzisiaj. Lekarz obawia się, że to początki zatrucia ciążowego. Na dodatek dzisiaj jakaś podziębiona jestem.
Miłego dnia dziewczyny. [emoji8]
 
Dobrze pamietam ze za tydzień bedziesz miala prenatalne? Ciekawe jak tam dzidziusie sie rozwijaja :) mozliwe ze tak zle sie czujesz przez to, ze nie masz kiedy odpoczac. Moze sprobuj w weekend chociaż jeden dzien miec dla siebie, niech maz sie wykaże w tym czasie :)
połówkowe miałam tydzień temu. Dzidzi ważyli ok 400 gr. I ja nie mogę powiedzieć że jest źle. Tylko te nocki.
 
Mnie na dodatek bolą plecy, chodzę na basen od niedawna i się rozciągam i jest lepiej a u mnie dopiero 18 tydzień leci. Dzieci wyprzedzają wiek ciąży o tydzień a ja mam wrażenie, że skóra na brzuchu mi pęknie. Od 3 dni puchnę, poleciałam zrobić badanie moczu i krwi dzisiaj. Lekarz obawia się, że to początki zatrucia ciążowego. Na dodatek dzisiaj jakaś podziębiona jestem.
Miłego dnia dziewczyny. [emoji8]
ja tez miałam spuchnięty nogi i dloni w 19 ttg. Ale później to minęło. Aby już nie powróciło.
 
@aniaplus to ja będę miała prenatalne w 22tyg ;) nastawiam się na to, że musi być dobrze. I tak będzie. Bo już limit tych złych wydarzeń już minął. Ale stres i tak się pojawia:rolleyes2:
Ja zaczynam 20tydz. I czuję się lepiej niż wcześniej:tak: a na siku też wstaję w nocy i to już było od samego początku...to mnie nie męczy, ale gorzej gdy nie mogę spać tak poprostu. A na ból pleców to pomogła mi zwykła poduszka między kolanami, gdy się położę. Mam tylko od czasu do czasu gorszy dzień...zazwyczaj po tym jak się przepracuję w domu. Oby nie było gorzej do końca...a brzuszek rośnie:rofl2: mój już nazywa mnie Grubasem...a co będzie później:-D
Pozdrawiam:yes:
 
@aniaplus to ja będę miała prenatalne w 22tyg ;) nastawiam się na to, że musi być dobrze. I tak będzie. Bo już limit tych złych wydarzeń już minął. Ale stres i tak się pojawia:rolleyes2:
Ja zaczynam 20tydz. I czuję się lepiej niż wcześniej:tak: a na siku też wstaję w nocy i to już było od samego początku...to mnie nie męczy, ale gorzej gdy nie mogę spać tak poprostu. A na ból pleców to pomogła mi zwykła poduszka między kolanami, gdy się położę. Mam tylko od czasu do czasu gorszy dzień...zazwyczaj po tym jak się przepracuję w domu. Oby nie było gorzej do końca...a brzuszek rośnie:rofl2: mój już nazywa mnie Grubasem...a co będzie później:-D
Pozdrawiam:yes:
Moj do mnie mowi Wasza Szerokość ;) Fajnie ze sie lepiej czujesz :) czekamy na wiesci z prenatalnych :)
 
reklama
Do góry