reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kamiladon ja też już więcej ciąż nie planuję, po pierwsze mamy już córkę :-) a po drugie w ciążach czuje się fatalnie, a jak to.u Was było na poczatku??
 
reklama
k8sad witam Cię :-) ja też czuję się fatalnie, mdłości mnie wykańczają :-\ ja też jestem przerażona, bo wszystko było przed opanowane,a tu nowy wózek, samochód żeby ten wózek przewozić. Tylko dom postawiliśmy ogromny i zawsze mówiłam że za duży,a teraz będzie w sam raz :-)
 
Hej.


Ja mam już 120 w obwodzie i mam dość... byle do poniedziałku., a potem niech sfi dzieje wola nieba...

Emma Witaj! I gratuluję.


My chcieliśmy rok po roku gora dwa lata różnicy...a że wypadły bliźnięta to warsztat po porodzie idzie na strych. Dwójką nam wystarczy...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Kamiladon ja też już więcej ciąż nie planuję, po pierwsze mamy już córkę :-) a po drugie w ciążach czuje się fatalnie, a jak to.u Was było na poczatku??
W pierwszej ciąży miałam cholestaze I cukrzycę i nakaz polegiwania bo wątroba lubi leżeć :) cała ciążę byłam na diecie co miało taki plus ze przytyłam 1,5kg ale pp ciąży Nadrobilam niestety.... do tego córka ułożona miednicowo i cc.
Teraz wątroba póki co się trzyma wiec podjadam więcej. Mamy 24tc i jestem 4kg do przodu, poleguje ale ogólnie jest lepiej niż z.corka póki co. Wtedy w sumie jakieś 2,5 miesiąca leżałam w szpitalu.
Teraz coś czuje ze w lipcu chwile poleże bo za dwa tygodnie robie badania na cukrzycę i mam przeczucie ze napewno wróci. Także jem póki mogę bo zaraz dieta do końca. Termin mam na 18.10 ale pewnie wrzesień. Chciałabym 18.09 bo to moja 6 rocznica ślubu :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ciążę przeżywam w miarę spokojnie (ODPUKAC) !! Fakt, faktem miałam tez mdłości od rana do samego wieczora i strasznie odrzucalo mnie od mięsa, jednak trwało do zaledwie 2-3 tygodnie i wszystko sie ładnie uspokoilo.
A jak dziewczyny czujecie sie wieczorami???
Bo ja po takim calym dniu, jeszcze jak zdarzy mi sie pojesc trochę więcej to czuje sie nie najlepiej. Brzuch robi sie o połowę większy niz jest do południa, boli i czasem nawet chodzę zgieta bo sie wyprostować nie mogę :(
 
Ja w pierwszej ciąży miałam mdłości i wymioty od piątego tygodnia praktycznie do końca... teraz dopadło mnie na początku 7 tygodnia.... mam nadzieję że tym razem szybko minie...:-)
 
Witam nowe osoby na forum, widze że bliźniaki sie rozkręciły :-)
Nadrabialam czytanie zaległosci na forum i śmiać mi sie chciało jak pisałyście o kolejnych ciążach bo bylam wczoraj u gin na wizycie kontrolnej i stwierdził po badaniach że połóg można uznać za zakończony bo wszystko ładnie doszło do siebie. Śmiał sie że nie chce mnie widzieć z ciążą wcześniej niz za minimum 18mc :p powiedziałam mu że mam tyle roboty przy tej dwójce że głupoty mi nie w glowie hehe... Ale tak szczerze powiedziawszy nie wykluczam ze za pare lat może pomyślimy o siostrzyczce dla chlopców ;-)
 
reklama
Dziewczyny ja jestem w 30 tygodniu ciąży i jeszcze do mnie nie dotarło w 100 procentach, ze tam w brzuchu siedzą dwie dziewczynki a mam juz chłopca 6 lat i córkę 4 lata. Chyba dopiero jak sie urodzą to dojdzie do mnie ze sa dwie hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry