reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Trzymaj się, na pewno się uda. Wiem że Ci ciężko... może lepiej by Ci było, gdyby ktoś Cię odwiedził, nawet po to, żebyś się wypłakać mogła. Sama jesteś? Naprawdę Ci kibicuję na odległość, i zjedz coś jednak (wiem, to szpitalne jedzenie...), bo dzieci tego potrzebują!
 
reklama
Narazie trochę sie uspokoilo,
Przyjechali do mnie i troszkę się uspokoiła...
Lekarz powiedział ze będzie dobrze że mam leżeć. Musze dwa tyg wytrzymać. Mam nadzieję że uda się nawet więcej....
Aha To jedzenie. Normalnie wmuszam w siebie. ..:(
 
Dziewczyny ja też sram już po gaciach od,soboty jestem w szpitalu ze skurczami... daja ciagle leki ale bóle nie przechodzą, chlopacy tak sie wierca jakby już chcieli wyjść, dzisiaj naprawdę przechodzą samych siebie dodatkowo powodując swoją aktywnością skurcze :-( wydaje mi się, ze moje dni są policzone chociaż mam dużą nadzieję, że jednak się mylę! Damy radę dziewczyny!!!
 
Dziewczyny ja też sram już po gaciach od,soboty jestem w szpitalu ze skurczami... daja ciagle leki ale bóle nie przechodzą, chlopacy tak sie wierca jakby już chcieli wyjść, dzisiaj naprawdę przechodzą samych siebie dodatkowo powodując swoją aktywnością skurcze :-( wydaje mi się, ze moje dni są policzone chociaż mam dużą nadzieję, że jednak się mylę! Damy radę dziewczyny!!!
Trzymam kciuki.
Nie denerwuj się.
Jaka wagę mają Dzieci?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anitka a który to tydzień już u Ciebie ?jaka waga? Trzymaj się i weź może właśnie pogadaj z chłopakami że muszą się ogarnąć i wytrzymać jeszcze chwilę ,:)
A co w ogóle lekarze mówią ?

Staram się ale po 5 tyg w szpitalu już mnie odrzuca.... Jedynie mam ochotę na słodycze :)
 
Do góry