reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny:-)Chwilę mnie nie było i tyle zaległości...Nadrobię:tak:Byłam dziś na badaniu KTG w szpitalu.Wszystko jest w porządku:-)W poniedziałek następne no i wkońcu powiedzieli,że jak do środy nie urodzę to wtedy na wizycie zadecydują co dalej.Mam nadzieję,że już dadzą mi jakąś konkretną datę na wywołanie,jeśli mam rodzic naturalnie.Brzuch cały czas boli,najgorzej w nocy,bo się co chwilę budzę.Pociesza mnie tylko myśl,że już niedługo przytulę moje maluchy:-)Pozdrawiam Was gorąco i życzę spokojnej nocki.Papa;-)
 
reklama
Witajcie!!!dzieki dziewczyny za ciepłe słowa:) jak tylko będę umiała doradzić to pewnie ze podpowiem to i owo:-),jesteśmy szczęściarami :tak mając pod jednym serduchem dwa maleńkie !!!!pozdrawiam wszystkie mamusie cieplutko mimo -20 za oknem brrrrrr ja chce wiosny moje szkodniki są z marca i wiem coś o chodzeniu w zimie w ciąży ale za to jaka latem mnie duma rozpierała:tak:leżą dwa szkraby (synuś i córcia) obok idzie starsza wtedy miała 3,5roku nie było osoby by nas nie zaczepiła miłe i irytujące w jednym teraz mamy co wspominać hi hi wszystkim miłego dnia i słoneczka zyczę :-):-):-):-):-):-)
 
Witajcie!!!dzieki dziewczyny za ciepłe słowa:) jak tylko będę umiała doradzić to pewnie ze podpowiem to i owo:-),jesteśmy szczęściarami :tak mając pod jednym serduchem dwa maleńkie !!!!pozdrawiam wszystkie mamusie cieplutko mimo -20 za oknem brrrrrr ja chce wiosny moje szkodniki są z marca i wiem coś o chodzeniu w zimie w ciąży ale za to jaka latem mnie duma rozpierała:tak:leżą dwa szkraby (synuś i córcia) obok idzie starsza wtedy miała 3,5roku nie było osoby by nas nie zaczepiła miłe i irytujące w jednym teraz mamy co wspominać hi hi wszystkim miłego dnia i słoneczka zyczę :-):-):-):-):-):-)
Witaj joanna :)
Ja jak z moimi wychodziłam na spacer to nie było osoby, który by nie przeszła i nie zobaczyła do wózka :) A ile te twoje szkraby mają??
Moje mają obecnie 13 miesięcy :) są teraz w fazie biegania po domu i buntu :):)
 
Hej:-)Mam pytanie do gonii i joanny.Jak u Was przebiegał poród?Miałyście cesarkę?Jak były ułożone Wasze maluchy?Pozdrawiam:-)

miałam cesarkę :( niestety, ale szybko zapomniałam :tak::tak::tak::tak: moje mają juz lat 10 własnie w marcu w tajemnicy wam powiem ze tesknie za chwilami gdzie były małe :) nie pyskowaly nie lały sie o byle co szału teraz w chacie idze dostać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dobrze ze moja praca jest związana z małymo dziećmi" ODBIJAM" sobie hi hi :-):-):-):-):-):-)
 
Hej:-)Mam pytanie do gonii i joanny.Jak u Was przebiegał poród?Miałyście cesarkę?Jak były ułożone Wasze maluchy?Pozdrawiam:-)
Ja miałam cesarkę. Moje małe ułożone były główkowo i pośladkowo. Także poród naturalny w moim przypadku odpadał, a do tego doszło to, że wcześniej odeszły mi wody, więc lekarze zadecydowali o cesarce.
 
cześć dziewczyny.ale dawno tu jakos nie zaglądałam...az mi głupio normalnie....Ale właśnie nadrobiłam częśc zaległych stron :)mam pytanko w pamiętacie w którym tc zaczęły pojawiać się u was rozstępy??
 
Witajcie Trójpaki :-)
nie było mnie tu troszkę, ale już jestem i melduję że mam za sobą CC a 15 stycznia o 11:28 pojawiła się na świecie Danusia 2970gram i 55cm
11:29 pojawiła się na świecie Dorotka 2500gram i 51cm
jesteśmy już w domu i powoli uczymy się siebie nawzajem już po tej stronie :-)
Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia:tak:
oto nasze GWIAZDKI
 
ewus2009 mi juz sie zaczal 31 tydz i jeszcze ich nie mam. niestety teraz lezac w szpitalu chudne masakrycznie;( wygladam jak przecinek, nogi to tylko skora i kosci;( nie moge na siebie patrzec, zero miesni od tego lezenia.

AGAB GRATULACJE sliczne masz malenstwa (chociaz patrzac na wage wcale nie takie male).
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny.ale dawno tu jakos nie zaglądałam...az mi głupio normalnie....Ale właśnie nadrobiłam częśc zaległych stron :)mam pytanko w pamiętacie w którym tc zaczęły pojawiać się u was rozstępy??

U mnie pojawiły się po 32 tygodniu, najpierw takie małe, ale później się strasznie rozrosły:szok:, a że brzuch rósł mi w zastraszającym tempie do samego rozwiązania, to i rozstępy na koniec były ogromne...
 
Do góry