reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

witam mamusie!! troszke mnie tu nibylo ale maluszki pochlaniaja mnostwo czasu. gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom i zycze duuuzo wytrwalosci i cierpliwosci, zwlaszcza w nocy ;)
u mnie chlopcy pieknie rosna waza juz 4580 i 4540 i sa karmione tylko piersia wiec pieknie przybieraja na wadze. nie powiem ze nie jest ciezko ale jakos daje rade a sama musze sie z nimio zajmowac bo moj P caly dzien w pracy a tesciowa juz musiala wracac do PL .

co do porodu to ja tez mialam znieczulenie epiduralne w kregoslup i sam porod wspominam dobrze gorzej u mnie bylo po bo mialam strasznie wysoki cisnienie ktore dochodzilo nawet do 190/120 i baardzo sie zle czulam przez jakis 12 godzin po... ale warto bylo dla maluszkow :)

nutella gratuluje urwiskow :))
gonia no tak chyba u nas wwszystkich rozpakowanych plan dnia wyglada mniej wiecej tak samo, powodzonka zycze
gosia gratuluje sliczniutkich dziewczynek i zdrowka Wam zycze

a to moje chlopaki kochane :))

 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia SERDECZNIE GRATULUJE CÓRECZEK!!!

Nutella a Tobie chłopców! To sie bedzie dzialo:tak:

Monia rzeczywiscie rzadko ostatnio nas odwiedzasz! To moje dziewczynki takie grzeczne czy co, ze ja sobie nie wyobrazam zeby chociaz raz dziennie na forum wejsc:-D wchodze oczywiscie duzo czesciej niz raz. Czasem z jedna na rekach, czasem z druga ale to silniejsze ode mnie:tak: Tez sama caly dzien siedze, nie liczac wizyt rodziny i znajomych ktorych juz troche bylo. M pracuje caly dzien a jak skonczy mam wrazenie ze wymysla zeby tylko uciec z domu choc na chwile:-D moja mama nas odwiedza dosc czesto na szczescie. Dzisiaj na noc przyjdzie zebym sie wyspala:-)bo juz chodze i w glowie mi sie kreci..slabo jakos sie robi chwilami ze zmeczenia. Super Monia Twoi chlopcy rosna! Moje dziewczynki tydzien tymu na wizycie u lekarza wazyly Maja 2970 a Julka 2700..ale i tak dobrze po po pol kg przybraly przez 2 tyg. Teraz jedza i jedza glodomorki. Majka to juz taka grubiutka sie robi:-D A wychodzicie na spacerki? Jak u Was pogoda? Serdecznie Was pozdrawiamy i gorace całusy dla maluszkow!
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki.wszystko bedzie bobrze.Jestem w szoku że pierwszy raz lezysz w szpitalu :szok::szok::szok:Ja jestem w 19tc i w samej ciąży leżałam juz 3 razy!!!Także trzymam kciuki za Twój "pierwszy raz":-D:-D



Gratuluję ślicznych córeczek!!!!:-):-)piękne maja imiona:tak::tak:

Ewus to nie jest zasada, z ekażda z nas musi leżec w szpitalu, ja mam już 35 tydzień, ani razu nie byłam w przedszkolu, żadnyc skurczy lekarstw- to chyba zalezy od indywidualnych predyspozycji organizmu;-)

Monia1110- prześlicznych masz synków, a jak łądnie przybierają- brawo:-)

Gosia_ gratuluję córeczek- niech Majusia i Lenka zdrowo rosną. Ile dób musiały spędzić w inkubatorkach??

Pauli1983 jak dziś skórcze- mam nadzieje, ze ustąpiły i jeszcze sobie odpoczywasz.

Nutella- gratuluę chłopców- ja tez niosze dwóch a jeszcze mam w domku sybka. Będę miała 3 króli. Ale nie martw się chłopcy są fajni:tak:

U nas wszytsko ok, rzecyz leża do spakowania ale natchnienia brak, zeby to zrobic. Boję się, ze jak spakuje to wykracze i pójdę na porodówkę Coraz częsciej mam takie bóle okresowe- miałyście tak.

Martwie sie jeszcze bo mimo tego, ze mam wpisana CC w kartę ciązy- to lekarze mnei strasza , ze moge nie zdążyć dojechac, zeby chłopcy nie weszli w kanał rodny. Jak to u Was było- miałyście umówioną cesarkę na konkretny termin, czy jak przyjechałyście lekarze zdecydowali o cc???
 
u nas juz po zimie chociaz jeszcze jest zimno na sacerki staramy sie chodzic codziennie. super ze dziewczynki dajs ci troszke odsapnac, 3majcie sie cieplutko a ja ide karmic..
 
WITAJCIE:-DPrzedstawiam Wam moje skarby:)
jpg.gif
babyboom.JPG (34,8 KB)
Są cudowne:-):-):-)Pierwsza noc w domu była bardzo niespokojna.Maluchy non stop płakały:-(Jak jedno skończyło zaczynało drugie.Spac poszliśmy ok.5rano.Kolejne dwie noce już było super:tak:Przyznam się,że przegapiłam karmienie i spały 7godz.:tak:Dziś budziły się co 3godz.Maja całkiem odrębne charakterki.Już to widac.Zachowują się tak jak w brzuszku.Zuzia jest bardzo spokojna,mało płacze.Kacper odwrotnie.Już jest bardzo ''ruchliwy'':tak:Karmię cycem i butlą.Muszę je dokarmiac,żeby szybciej przybrały na wadze.No i karmienie piersią dwójki jednocześnie jest niesamowitym przeżyciem.I wcale nie jest takie trudne,jeśli jest ktoś kto poda drugiego malucha:tak:Narazie nie mogę wychodzic z nimi na dwór.Mimo,że mamy piękną pogodę jak na tą porę roku:-)Położna powiedziała,że bezpieczniej będzie dla nich jak osiągną wagę 2500gr.Także czekamy.Pozdrawiam wszystkie rozpakowane i te oczekujące mamuśki.Papa:-)
 

Załączniki

  • babyboom.JPG
    babyboom.JPG
    31,3 KB · Wyświetleń: 99
Coraz częsciej mam takie bóle okresowe- miałyście tak.

Martwie sie jeszcze bo mimo tego, ze mam wpisana CC w kartę ciązy- to lekarze mnei strasza , ze moge nie zdążyć dojechac, zeby chłopcy nie weszli w kanał rodny. Jak to u Was było- miałyście umówioną cesarkę na konkretny termin, czy jak przyjechałyście lekarze zdecydowali o cc???
Ewa ja mialam bole jak okresowe wlasnie w 35tyg i trafilam do szpitala na 5 dni z ich powodu bo lekarz stwierdzil ze to oznaka zblizajacego sie porodu. Polezalam do swiat w szpiatalu..nic sie nie dzialo i puscili mnie do domu. Urodzilam w 38tyg! Nic sie nie dzialo kompletnie. Mialam umowiony termin 4stycznia, pojechalam na izbe przyjec i za 2 godzinki juz dziewczynki byly na swiecie:-)

Monia nam w tamtym tygodniu przyslali juz wozek. Tez mamy Jumpera. Tylko u nas jest tak masakryczna zima, sniegu full..na chodnikach zaspy, ze nie przejechalabym naszym wielkim wozem i narazie tylko werandujemy w oknie..nie moge sie doczekac az snieg stopnieje i przyjdzie wiosna!!!

Moniora dzieciaczki chyba tak maja ze musza sie zaklimatyzowac. U nas pierwsze noce byly ciezkie. teraz w sumie tez lekko nie jest bo budza sie co 2,5-3godz. Marze o takiej nocy co przespia wiecej! Super Twoje malenstwa sa! Cudeńka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
aaaaaaaa zapomniałam dodac przesypiały nocki jak były razem obok siebie ale ja wpadłam na to po miesiącu hi hi
Joanna moje od poczatku spia razem. Mamy dwa lozeczka, ale jedno jest w naszej sypialni u gory i mam je na wyciagniecie reki a drugie stoi na dole, gdzie spia sobie w dzien. W sumie to zachowuja sie jakby wogole sie soba nie interesowaly..np jedna placze, wrecz sie drzee a druga sobie spi i nic..ciekawa jestem czy osobno inaczej by sie zachowywaly..
 
Do góry