reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
cześć!
Asia
ja też mam ciążę jednokosmówkową dwuowodniową i mój gin powiedział, ze chłopcy niekoniecznie muszą być jednojajowi.
Youstta nie sądzę, żeby mnie wypuścili jeśli nawet z szyjką będzie ok, bo do Matki Polki mam 70 km a w moim mieście nie maja warunków dla wcześniaków.

Jak rano miałam ktg, to Tossa w seksi szpitalnej koszulce szła, nie ma jej na sali wiec może rodzi. Jak będę coś wiedziała to dam znać.
 
Ostatnia edycja:
Aaaa, super! Dla Palinki gratulacje!!! I 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze!
Ewka- nu, to ja nie wiem jak to tam u Was. Mi lekarz powiedział, że to będzie już prawie 37 tydz. więc powinni rozwiązać- chyba, że nie będzie się nic kompletnie działo to jeszcze poczekamy, ale w najlepszym wypadku ok.15 grudnia powinnam być już z powrotem w domku :).
 
hej dziewczynki z tym terminem porodu to roznie bywa... mi mowili ze miedzy 36-38 tc mnie rozwiaza a jak przyszlo co do czego i ja juz blagalam o rozwiazanie bo nie dawalam rady to oni mnie przetrzymywali do 37+5 bo tak bezpieczniej bo dzieci jeszcze nie gotowe...podejrzewam ze gdyby nie to ze moj 38 tc zaczynal sie 11.11 i wtedy nie robia planowych operacji to pewnie by mnie jeszcze przetrzymali...
jak mozecie to zaciskajcie nogi i postarajcie sie wytrzymac jak najdluzej :)
 
Zdrówka dla synka Palinki, pewnie dostał antybiotyk.. Synek mojej koleżanki miał po urodzeniu zapalenie płuc, leżał jakieś 2 tyg. w szpitalu bo dostał antybiotyk, ale szybko zdrowiał.


Mi lekarz powiedział że najlepiej jakby rowiążazanie było po skończonym 36tc a 38tc, dlatego chce mnie położyć do szpitala właśnie w 36tc. Żeby nie było - mam zamiar wytrzymać :eek: jescze TYLKO 20 dni.:happy:


Lista prezentów na święta zrobiona. Teraz tylko czekam na powrót męża z pracy i akceptację prezentów, bo i tak wszystko w sklepach internetowych kupuję :-)
 
Gratulacje dla Puli:) I trzymam kciuki za jej synka. Pewnie to silny chłopak więc szybko wróci do zdrowia.

Muszę się pochwalić że bobas dał znać wczoraj o sobie i poczułam pierwsze gilgotanie z jego strony:) Chyba wynagradza mi za całą dwójkę:)
 
sylwina87
user-offline.png
-gratulacje z okazji pierwszych kopnięć:-)
 
reklama
Do góry