reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Asiu moje gwiazdy jak sie urodzily to roznica byla ponad pol kilograma!!
a usg mowilo co innego (nalezy pamietac ze usg zawsze pokazuje wieksza mase niz rzeczywista, dlatego iz do pomiaru wagi mierzy sie kosci i obwody,a rzeczywista masa tluszczyku nie jest nigdy znana). Maia miala byc wieksaza i ciezsza od siostry a wyszla miejsz ,chudsza tyle w temacie. nie przejmuj sie kochana, dopoki porporcjonalnie dla samych siebie przybieraja wszystko jest oki doki :)

Paulinka kciukasy!!!!
 
reklama
Youssta - to fakt :-D:-D A Ty leż, bo Ci to jeszcze przypomnę :-D:-D. Ja jakoś wciąż nie mam głowy na prezenty, ale chyba czas pomyśleć, bo czas tak szybko leci, że pewnie nim się obejrzę to Święta mnie zastaną.

Yummy mummy - dobre pytanie. Wydaje mi się, że nie ma jakiś przeciw wskazań medycznych. Pewnie jedyną kwestia jest, jak z niej się podnieść. Ja muszę za każdym razem wołać M do pomocy:-D:-DA mam wrażenie, że mój brzuch nie jest taki duży.
 
Walawenderki- tylko uważaj z tym sprzątaniem żebyś nie przesadziła czasem!
Asia- nie stresuj się za dużo narazie. Czasami po prostu jest błąd pomiaru i wychodzą różnice. Poczekaj jeszcze troszkę, narazie relax! Aha- piękne zdjęcia! Cudowne! Wy tam chyba macie o wiele lepszy sprzęt, bo mi gin takich ładnych nie dawał :/. No ale jak jest jednokosmówkowa to to oznacza jednojajową przecież ;)
Yummy- ja tam nie wiem jak to dokładnie jest- zawsze biorę prysznic, ale słyszałam, że jak już się jest na końcówce ciąży i chce się wywołać to idzie się właśnie na gorącą kąpiel ;)
Youstta- tak, właśnie niedawno wróciłam z wizyty.
A więc tak: ktg wyszło w porządku. Tętna dobre, skurczy jako takich też nie zapisało (chociaż ja tam coś widziałam, ale nie znam się pewnie :p). Dzieciaczków mi nie mierzył, tylko sprawdził ułożenie i są cały czas tak samo- jeden główkowo, drugi miednicowo. Paciorkowców nie mam! Hurra!
Szyjka rozwarta na palec, ale mówi, że na tym etapie ciąży to i tak jest dobrze i że powinnam jeszcze wytrzymać. Dostałam skierowanie do szpitala na 9, czyli na przyszły piątek a 11 będzie chciał mnie rozwiązać!!! :))) Jupiii!!!
 
Dzięki dziewczyny za powitanie.
Youstta pewnie cię lekko zszokuję bo faktycznie moja mała Lili jest naprawdę mała ale to nie jedyne moje dziecko mam jeszcze syna i córkę czyli razem będzie PIĄTKA!!!!! No mam co robić..... A czuję się ok, cieszę się jeszcze figurą i sprawnym poruszaniem, tylko wieczorami mam mega mdłości ale fizycznie super gorzej z psychiką :/

olis w życiu bym nie pomyślała że się tutaj spotkamy...no ale nie można zawsze o wszystkim decydować....


Dziewczyny ja się tak boję, bo nie wiem czego się spodziewać w tej ciąży. Mam masę pytan od najbardziej błahych jak to:Czy brzuch faktycznie musi być gigantyczny przy ciąży mnogiej?? Czuję się taka wyrwana z mniej lub bardziej ustatkowanego życia.
 
reklama
Agatko - dzieki za newsa. Nie wiesz czy miała SN czy CC ???

Paulinka - Picolino zostało otwarte !!!!!, Gratulacje kochana, aż łezka mi się zakręciła.

volka - jeszcze tylko jeden pokój i Św Mikołaj może sprawdzać czystość w białch rękawiczkach :-):-). A tak serio, to wiem muszę przystopować, bo będę tego żałować.
Ty słońce już niedługo i dołączysz do grona medalistek :-):-)

lilu02 - pytaj ile chcesz ;-) Mój brzuch nie należy do gigantycznych, więc nie ma na to reguły. :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry