reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gdybym miała singielka wbrzuchu na pewno SN bym chciała, jednak ze względu na dobro dzieci przemęczę się z CC, boję się, że drugie dziecko będzie niedotlenione i coś sie stanie, tymbardziej, że nigdy nie rodziłam, a najgorsza opcja to SN i CC w jednym porodzie to już meksyk...

Gratuluję Ci porodu SN, masz racje, nie dość, że dupa Ciebie rozpiera to podziw w oczach innych (w tym nas) jest wielki:-)

Niuleczka masz rację...ja też mam nadzieję na cc,trudno,swoje przemęcze póxniej,choć większość moich znajomych miały cc i szybciej do siebie dochodziły niż dziewczyny na sali po sn.
 
reklama
natt - no ja się nie dziwię, ze pękałas i pękasz z dumy. To Jest Wyczyn!Spóźnione gratulacje. Ja tak juz pisałam generalnie podchodze tak jak Ty, przemeczyc sie, ale po jest szybciej i latwiej dojsc do siebie, ale oczywiscie wszystko zalezy od Dzieciatek. Z drugiej strony tak jak pisze niuleczka, jakby miało byc 2 w 1 czyli sn i cc to już w ogóle masakra i tez się tego boję. No ale mamy jeszcze troche czasu:-)
To ja się powoli żegnam i zmykam. Dobranoc Kobietki:-)
 
ja miałam cc - myślę że w miarę szybko doszłam do siebie :-) niestety mój urok jest taki że robi mi sie bliznowiec - to było do przewidzenia bo mam już bliznowca na brzuchu po wyrostku, ale jakbym miała ponownie rodzić to pewnie wolałabym cc bo już wiem co i jak w przeciwieństwie do sn :-)

dziewczyny i nie załamcie się po porodzie jeśli nagle na drugi dzień zobaczycie flak brzuszny, galaretkę zamiast brzucha i mega rozstępy - to wszystko powoli się będzie wciągać a jak poćwiczycie to pewnie zniknie :-)
 
Cześć dziewczyny:) Mam pytanko...czy którąś z Was bolały żebra ,ale tak wysoko,dokładnie pod piersiami? Od kilku dni mnie bolą,jak śpię na lewym boku to mam mega ból pod lewą piersią i odwrotnie...i zastanawiam sie od czego to jest,przecież dzieci nie sa aż tak wysoko w tym tyg ciąży.

O kochana to byla moja zmora bol zeber. Poprostu dzidzius sie rozpycha i boli, ja bralam nawet na to leki przeciwbolowe ale nic nie pomagaly, jak dzidzius odwrocil sie glowa w dol przeszlo :) i tez mnie zaczelo gdzies kolo 23 tyg bolec
 
dziewczyny a co myslicie zeby juz smarowac brzuszek kremem na rozstepy takim dla kobiet ciezarnych?
ja jestem szczupla i skóra napewno sie mocno rozciagnie
oczywiscie nie jest to najwazniejsze bo zdrowie dzidziulek sie teraz liczy
ale czy te kremy cos dadzą?
 
Witam dwie nowe mamusie:-)

Mati widzę że idziemy równo z wagą ja waże 54kg przy wzroście 165 właśnie:tak:I ogólnie to też z wyglądu chudzielec hihi A co do rozstępów to ja od 3miesiąca smarowałam się oliwką dla kobiet w ciąży a teraz dwoma kremami-Gerber i Pharmaceris i gorąco polecam bo są świetne:tak:

Gratuluje udanych wizyt;-)
donka powodzenia w spitalu, u ciebie to już końcówka-zazdroszcze:tak:

tolive super że dzieciaczki rosną:-)brzuszek pierwsza klasa i też szczuplutka jesteś!I wydaje mi sie ze masz dość wysoko brzuch ja mam o wiele niżej:dry:Jaki masz wzrost i wage?

nati zazdroszcze porodu sn.Ja zawsze chciałam urodzić sn choc jedno dziecko!Córkę rodzilam przez cc dlatego że łóżysko się odklejało:szok:Długo czekaliśmy z decyzją o kolejnym dziecku po podobno im większy odstę tym większe szanse na kolejny poród sn a tu klops-bliźniaki i zapowiedź lekarza że nie obejdzie się bez ciecia!
 
tolive super że dzieciaczki rosną:-)brzuszek pierwsza klasa i też szczuplutka jesteś!I wydaje mi sie ze masz dość wysoko brzuch ja mam o wiele niżej:dry:Jaki masz wzrost i wage?


Ja mam bardzo wysoko brzuch - takie ułożenie, pewnie ma na to wpływ też moja figura.
Ja zaczynałam od 60kg przy 167cm wzrostu, teraz ważę ok. 66kg
Jem tak jak wcześniej, a do 20 tygodnia w ogóle nic nie przytyłam (mdłości, waga zjechała o 2 kg w stosunku do wyjściowej).
 
anuśka25
no moze rowno z wagą ale ty jestes juz 21 tydzien:-)
waga super pozazdroscic niewiem jak u ciebie ale ja mam jeszcze mdlosci choc to juz 16 tydzien
a jak czessto odwiedzasz gin?
ja raz w miesiacu i bardzo bym chciala czesciej bo jestem wiecznie niespokojna choc lekarka mówi ze wszystko ok i nie ma potrzeby jak narazie :-)
 
reklama
toliveistodie
user-online.png

zazdroszcze dwóch dziewczynek
moja tesciowa mówi ze u mnie jak nic bedą tez dziewuszki bo odrzucilo mnie od miesa
 
Do góry