reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny:) Ja dzisiaj trochę pomarudzę ;) No niestety będziecie moimi ofiarami;) Noc miałam nieprzespaną przez te cholerne żebra!!! W ciązy każą leżeć na boku,więc od początku tak się przyzwyczaiłam,a na boku od kilku nocy wytrzymuje dosłownie pół h i zaraz zaczyna boleć na maksa,odwróce się i po chwili przestaje...i tak non stop,jak nie jeden bok to drugi...i ok,rozumiałabym to,ale jestem dopiero w 21 tc,macica ciut wyzej pępka to jak np.dzieci i to oba naraz są wstanie uciskać mnie na żebra tak wysoko?aż pod piersiami?masakra jakaś...Widocznie nie jest mi pisany spokój w ciąży,co chwilę coś...
 
reklama
no niestety takie sa uroki ciazy
ja bym z chęcią polozyla sie na brzuchu bo to moja ulubiona pozycja do spania zanim zaszlam w ciaze
teraz spie tylko na boku bo na plecach ponoc nie wskazane w ciazy ze wzgledu na macice! ja mam ją pod pępkiem jakies 4 cm.:-):-)
jako takich bóli zeber ani kregoslupa nie mam bynajmniej narazie
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny fajnie ze jest zima (u mnie pieknie sypie snieg)i oby trwala jak najdluzej bo wiosną to bym nie usiedziala w domu
 
Ostatnia edycja:
witajcie z rana południa znaczy się :-)
tyle napisałam i co iu dupka zbita jeden klawisz i wszystko zniknęło :wściekła/y:
no więc od początku ... wy tu o wagach piszecie a z tego co tak czytam i czytam to wy chudzinki jesteście mimo wagi jakiej przybrałyście:tak: heheh

i piszecie też o bólach w nocy oj ja tez mam kręcę się z boku na bok imiejsca sobie znaleźć nie mogę a jeszcze dzisiaj spałam jakoś tak dziwnie że w nocy obudziłam się z mega duzym bólem lewej piersi - chyba sobie ją zagniotłam :wściekła/y:

madzix81 oj tam w cale nie marudzisz tak bardzo -znam większe marudy :-D

ps. dziewczyny załóżcie sobie suwaczki będzie nam łatwiej taka propozycja nie przymusowa oczywiście :-)

miłego dzionka :)
 
Ustawienie,panel kontrolny (oba po prawej na górze),następnie edytuj sygnaturę (po lewej niżej),a wcześniej chyba wchodzisz na suwaczki.com i tam kopiujesz jaki chcesz...ja kopiowałam,wklejałam,cudowałam,aż po 2 dniach dałam radę ;)
 
czesc laski! przepraszam ze ostatnio tak malo pisze, ale czuje sie niczym przepuszczona przez wyżymaczke, wiec nie chce Wam smecic;-)Walewanderki, Karolcia, Agatka dziekuje za doping przy linii mety:-D Czasami juz mam tak dosc, ale motywujecie mnie by walczyc o kazdy kolejny dzien w brzuszku dla bobaskow:-)

Dzisiaj poszlam do lekarza, bo glos stracilam:-DDiagnoza- zapalenie gardla, krtani i tchawicy ql... Duomox dostalam, wiec lada chwila powinno przejsc ufff
Dzisiejsza noc, jak zwykle- obowiazkowo bezsenna:-D Nooo raczeeeeej:-D

Wieczorem dam znac co giniu powiedzial:tak:

Doneczka kochanie bez stresow- pieknie dotrwalas. Waga dziecka powyzej 2 kg nie klasyfikuje bobasa do ninkubatorkow, nie nerwuj sie.


Wszystkim mamusiom zycze milego dnia i jak najmniejszych doleglowosci ciazowych:-)
 
reklama
cos nie moge sobie poradzic z tym suwakiem

naciśnij na któryś suwaczek, stwórz swój własny a następnie skopiuj kod który się pod nim znajduje i wklej go w odpowiednie miejsce, a miejsce to znajdziesz tak wchodzisz w twój profil - panel kontrolny- edytuj sygnaturę i tam wklejasz swój kod z suwaczka i zapisujesz :) mam nadzieję że dobrze wyjaśniłam :-)

Yummy_mummy_82 zdrówka życzę no i trzymam kciuki oczekując wiadomości od gina :-) powodzenia na tej końcówce :tak:
 
Do góry