reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

czesc laski! przepraszam ze ostatnio tak malo pisze, ale czuje sie niczym przepuszczona przez wyżymaczke, wiec nie chce Wam smecic;-)Walewanderki, Karolcia, Agatka dziekuje za doping przy linii mety:-D Czasami juz mam tak dosc, ale motywujecie mnie by walczyc o kazdy kolejny dzien w brzuszku dla bobaskow:-)

Dzisiaj poszlam do lekarza, bo glos stracilam:-DDiagnoza- zapalenie gardla, krtani i tchawicy ql... Duomox dostalam, wiec lada chwila powinno przejsc ufff
Dzisiejsza noc, jak zwykle- obowiazkowo bezsenna:-D Nooo raczeeeeej:-D

Wieczorem dam znac co giniu powiedzial:tak:

Doneczka kochanie bez stresow- pieknie dotrwalas. Waga dziecka powyzej 2 kg nie klasyfikuje bobasa do ninkubatorkow, nie nerwuj sie.


Wszystkim mamusiom zycze milego dnia i jak najmniejszych doleglowosci ciazowych:-)

Sąsiadka trzymaj się:) Zwalcz to dziadostwo gardłowe i przespanych nocek życzę:)))
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co jest grane ale już trzecią noc z kolei bolał mnie brzuch a najbardziej w miejcu po poprzednim cc i nad pępkiem.Czasem też zakuwa na samym dole a kiedyś w lewej pachwinie:szok:Może mi podpowiecie od czego tak :szok:że boleć i czy też macie podobne bóle?
 
anuśka25
no moze rowno z wagą ale ty jestes juz 21 tydzien:-)
waga super pozazdroscic niewiem jak u ciebie ale ja mam jeszcze mdlosci choc to juz 16 tydzien
a jak czessto odwiedzasz gin?
ja raz w miesiacu i bardzo bym chciala czesciej bo jestem wiecznie niespokojna choc lekarka mówi ze wszystko ok i nie ma potrzeby jak narazie :-)

Ja w ogóle nie miałam mdłości:-)A jem wszyst ko co popadnie:tak:Co do wizyt to mam co 3 tyg tylko teraz mam troszke dalszy termin bo mojego lekarza nie będzie:-(
 
Dziewczyny nie wiem co jest grane ale już trzecią noc z kolei bolał mnie brzuch a najbardziej w miejcu po poprzednim cc i nad pępkiem.Czasem też zakuwa na samym dole a kiedyś w lewej pachwinie:szok:Może mi podpowiecie od czego tak :szok:że boleć i czy też macie podobne bóle?

Wiesz co,ja już chyba wszystkie bóle przechodziłam,od kilku dni mam wrażenie,że twardnieje mi brzuch i też mam cykora...ale jak byłam tydz temu u lekarza i powiedziałam o tych bólach to zbadał mnie i niby wszystko ok,dostałam magnez z potasem i tyle...teraz mam za tydzień badania połówkowe,zapytam o to twardnienie brzucha i bóle żeber...Nie wiem co Tobie poradzić,niejedna dziewczyna kazałaby Ci migiem jechac do lekarza,inne mówią,że to normalne...
 
ja mialam ostatnio takie bóle po lewej stonie w pachwinie -to wlasciwie takie klucie bylo które trwalo 1-2 sekundy na szczescie juz przeszlo ale od czego to pojecia nie mam
 
Dziewczyny nie wiem co jest grane ale już trzecią noc z kolei bolał mnie brzuch a najbardziej w miejcu po poprzednim cc i nad pępkiem.Czasem też zakuwa na samym dole a kiedyś w lewej pachwinie:szok:Może mi podpowiecie od czego tak :szok:że boleć i czy też macie podobne bóle?

nie wiem czy dużo pomogę ale mnie moja ginka uprzedzała o bólu brzucha właśnie w tych miejscach z powodu jego rozciągania i rośnięcia... może u ciebie i też rozciąganie brzucha jest powodem bólu a jeżeli nie przejdzie no to może warto skonsultować z lekarzem - nasze ciąże to ciąże dużego ryzyka więc nie ma na co czekać - uczulenie od mojej ginki, powodzenia i trzymam kciuki żeby nie było to nic poważnego :-);-)
 
reklama
Mój lekarz niby też mówił że takie bóle przy ciąży mnogiej to norma a mimo to panikuję,mąż w nocy chciał wieź mnie na izbe:szok: Cały czas aplikuje sobie no-spe forte
 
Do góry