reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Yummy dużo zdrówka życzę kochana-miałam zapalenie gardła i tchawicy i zupełnie nie mogłam mówić:szok: więc wiem co to za ból Trzymam kciuki za wizytę;-)
Agata88 gratuluje udanej wizyty:-DDzidzie duże no i dobrze,o to chodzi:tak:
 
reklama
Wiesz co,ja już chyba wszystkie bóle przechodziłam,od kilku dni mam wrażenie,że twardnieje mi brzuch i też mam cykora...ale jak byłam tydz temu u lekarza i powiedziałam o tych bólach to zbadał mnie i niby wszystko ok,dostałam magnez z potasem i tyle...teraz mam za tydzień badania połówkowe,zapytam o to twardnienie brzucha i bóle żeber...Nie wiem co Tobie poradzić,niejedna dziewczyna kazałaby Ci migiem jechac do lekarza,inne mówią,że to normalne...

Jak twardnieje Ci brzuszek to łykaj no-spa:tak:
 
Anuśka łykam czasami,ale nie chcę przeginać...i łykam zwykłą,nie forte...ogólnie duzo tablet musze brać,co chwilę zapominam o jakiejś:( 2tabl.żelaza, 2 tabl.asparginu ekstra, luteina dopoch razy dwa, do tego witaminy jak sobie przypomne i urosept powinnam...ale już nie mam siły ani mój żołądek,więc narazie wcinam żurawinę,nie wiem na ile mi to pomoże na bakterie w moczu...
 
dziewczyny a mialyscie któras grzybice bo ja zalapalam na poczatku ciazy bralam rozne czopki i niby przeszlo mi ale teraz znowu wrócila wiec pewnie znowu dostane jakies leki :crazy: przez co tez mam bakterie w moczu
 
czesc laski! przepraszam ze ostatnio tak malo pisze, ale czuje sie niczym przepuszczona przez wyżymaczke, wiec nie chce Wam smecic;-)Walewanderki, Karolcia, Agatka dziekuje za doping przy linii mety:-D Czasami juz mam tak dosc, ale motywujecie mnie by walczyc o kazdy kolejny dzien w brzuszku dla bobaskow:-)

Dzisiaj poszlam do lekarza, bo glos stracilam:-DDiagnoza- zapalenie gardla, krtani i tchawicy ql... Duomox dostalam, wiec lada chwila powinno przejsc ufff
Dzisiejsza noc, jak zwykle- obowiazkowo bezsenna:-D Nooo raczeeeeej:-D

Wieczorem dam znac co giniu powiedzial:tak:

Doneczka kochanie bez stresow- pieknie dotrwalas. Waga dziecka powyzej 2 kg nie klasyfikuje bobasa do ninkubatorkow, nie nerwuj sie.


Wszystkim mamusiom zycze milego dnia i jak najmniejszych doleglowosci ciazowych:-)

:szok:no i wygonili mnie do domu:szok: rozwarcie na 2cm,bąble jak najbardziej ok,na dzisiejszym usg ich waga 2309g i 2211g:-) to już jestem spokojna i mogę rodzić,ale jeszcze mi to nie jest dane,mam leżeć,wypoczywać i zgłosić się za tydz.do szpitala wtedy to już do samego porodu

Yummy ja już mogę rodzić,ąle Ty Kochana wstrzymaj się jeszcze,chociaż tydz.,niech dzieciaczki pobędą jeszcze troszkę w brzuszku,trzymaj się cieplutko i jeszcze choróbsko musiało się do Ciebie przyczepić
no.gif



Dziewczyny co do wagi ja mam już 23kg na plusie,ale jakoś mi to w tej chwili nie przeszkadza,w sumie nie widać nawet takiego przyrostu,bo przed ciążą wyglądałam jak szkielet,więc teraz mąż ma przynajmniej do czego się przytulić
laugh.gif
 
:szok:no i wygonili mnie do domu:szok: rozwarcie na 2cm,bąble jak najbardziej ok,na dzisiejszym usg ich waga 2309g i 2211g:-) to już jestem spokojna i mogę rodzić,ale jeszcze mi to nie jest dane,mam leżeć,wypoczywać i zgłosić się za tydz.do szpitala wtedy to już do samego porodu

no proszę waga dzieciaczków piękna więc nie dziwie się że juz byś mogła rodzić ale skoro jeszcze ci nie dane to odpoczywaj tak jak lekarz każe :-) trzymam kciuki oby do przyszłego tygodnia :tak:a jak ty bedziesz rodzic sn czy cc? jakie to uczucie wiedzieć że za tydzień będziesz miałą dzieciaczki już przy sobie :rofl2:
 
Agucha,dziewczyny są ułożone główkowo więc jak najbardziej "sn",w sumie to nie wiem czy już za tydz.będę miała je przy sobie,jeżeli nie zacznie się akcja porodowa przez ten czas to nie będą wywoływać,a do szpitala mam iść tylko dlatego,że jest to ciąża jednokosmówkowa i dzieciaczki będą obserwowane,na szczęście jak do tej pory żadnego podkradania nie było i wszystkie przepływy są ok:-)
 
reklama
Mnie bolą - ale tylko po prawej stronie :) - wydaje mi się że to z powodu skoliozy boli tylko po jednej stronie.. kto wie.

Dzisiaj jestem już po wizycie u gina - szyjka trzyma mocno, dziewczyny duże, po 700g (moja gin mówi, że jak w pojedynczej ciąży) ułożone główkowo.

Wygladasz super!i ten brzusio taki malutki(ja mam wiekszy):tak: moze przez to ze dwa chlopaki i poltora tyg temu jak bylam na wizycie mieli juz po 830g jeden.I kto tu powiedzial ze bliznaki sa mniejsze:-D no,ale jak na dziewczyny to piekny wynik!a ile cm dlugosci maja malutkie?a brzusio sprawdzalas ile ma cm?tak z ciekawosci.Moj juz spory jak wspominalam kobitkom 100 cm jak nic ale jakos ostatnio juz nie rosnie moze poki co sie zatrzymal na cale szczescie dla mnie bo swiata poza nim nie widze;-)

Brzuszek ma 93cm a dziewczynki nie wiem ile mają długości - musiałabym pododawać te wszystkie wymiary z usg...
Ale twoi faceci wielcy... szok :p
 
Do góry