reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

magda-gdańsk świetnie że z chłopcami wszystko w porządku:-)No i chyba pobijesz rekord donki :tak:Trzymaj się Kochana i rozumiem Cię doskonale odnośnie tych załamek,ja tydzień temu wypłakałam się swojemu Damianowi w ramię bo panicznie boję się kolejnej cesarki:szok:Ostatni poród chodź 10 lat temu ale do tej pory przykro wspominam:baffled:Jak nie wiedzieliśmy że będą bliźniaki to planowaliśmy poród rodzinny bo lekarz powiedział że sn bardzo prawdopodobne,ale niestety...U nas w szpitalu mąż nie może byc na sali operacyjnej,jednym słowem Polska jest sto lat za murzynami z niektórymi sprawami,nie to co w innych krajach-rodzenie razem,gaz rozweselający i tego typu bajery...Mój mąż też w życiu by nie powiedział że się mnie brzydzi:szok:Tacy faceci są po porostu niedojrzali i tyle!
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z goleniem krocza przed cc czy jest wtedy konieczne?Ja jak rodziłam córkę to musiałam mieć ogolone krocze a i tak skończyło się na cc...i nie wiem czy jest taka sama procedura:baffled: A jak jest z lewatywą przed cc?Zaczynam się intensywnie nad tym zastanawiać
 
dzień dobry :-)
magda-gdańsk jak ja ci zazdroszcze że tak mało ci zostało do rozwiązania. każda musi swoje przejść i mnie to też nie ominie. ;-)
Anuśka też się zastanawiałam nad tym goleniem. Teraz mam z tym problem więc nie wyobrażam sobie co to będzie za 3 miesiące:no:

Wogóle coś dziwnego sie ze mna dzieje!!!
nad ranem zaczęły mi się jakieś dziwne problemy z oddychaniem. myślałam że to od złego ułożenia podczas snu i że dzieciaki mi na coś uciskały. ale teraz znów mnie to dopadło. Mam jakiś spłycony oddech, strasznie męczący i serce mi szybciej wali a po chwili sie strasznie uspokaja. jakbym miała odlecieć zaraz.
Miala któraś z was coś takiego? Strasznie sie martwie.
 
ankoś witaj w klubie ja też mam dziś jakiś dziwny oddech i kołatanie serducha,musiałam przysiąść bo aż słabo mi się robiło i maiłam zdyszkę:szok:To pewnie od ucisku,z resztą serce jakby nie było potrójnie obciążone,musi przepompować dużą ilość krwi:tak:
 
witajcie dziewczyny
co do golenia to nie mam pojecia czy w przypadku cc tez trzeba
ankos ja czasem nie moge złapac oddechu ale zeby takie objawy miec ja ty to niemam
dziewczyny ale dzis jestem wsciekla
okazuje sie ze w lipcu moja najblizsza kuzynka sie chajta a mnie napewno na tym slubie nie bedzie
wkurzona jestem jak cholera
bo mojego mezac samego tez nie puszcze nie ma mowy
 
anuśka ja wyczytałam że dziś jest straszne stężenie ozonu i to może też przez to.
czyli nie tylko ja mam takie dolegliwości i to przez maluszki. uffff a już sie przestraszyłam że to może arytmia mi sie ujawnia bo moja siostra ma i w wieku ok 25 lat dopiero dostała pierwszy atak. z kolei druga siostra i tata mają astmę i tu kolejna schiza.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z goleniem krocza przed cc czy jest wtedy konieczne?Ja jak rodziłam córkę to musiałam mieć ogolone krocze a i tak skończyło się na cc...i nie wiem czy jest taka sama procedura:baffled: A jak jest z lewatywą przed cc?Zaczynam się intensywnie nad tym zastanawiać

Hej
Ja lewatywy nie mialam, za to przed samym cc pielegniarka przyszla sprawdzic z maszynka w rece czy jestem ogolona czy nie, ciecie robia na wysokosci gdzies ie koncza wloski takze przydaloby sie inaczej sami Cie oskalpuja
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z goleniem krocza przed cc czy jest wtedy konieczne?Ja jak rodziłam córkę to musiałam mieć ogolone krocze a i tak skończyło się na cc...i nie wiem czy jest taka sama procedura:baffled: A jak jest z lewatywą przed cc?Zaczynam się intensywnie nad tym zastanawiać

nie wiem czy jest konieczne, czy nie, ale ja napewno będę ogolona:) normalnie skacze do góry ze szczęścia, że to będzie ostatnie golonko w ciąży..mój jryzys dotyczył właśnie golenia hehe:p

dzień dobry :-)
magda-gdańsk jak ja ci zazdroszcze że tak mało ci zostało do rozwiązania. każda musi swoje przejść i mnie to też nie ominie. ;-)
Anuśka też się zastanawiałam nad tym goleniem. Teraz mam z tym problem więc nie wyobrażam sobie co to będzie za 3 miesiące:no:

Wogóle coś dziwnego sie ze mna dzieje!!!
nad ranem zaczęły mi się jakieś dziwne problemy z oddychaniem. myślałam że to od złego ułożenia podczas snu i że dzieciaki mi na coś uciskały. ale teraz znów mnie to dopadło. Mam jakiś spłycony oddech, strasznie męczący i serce mi szybciej wali a po chwili sie strasznie uspokaja. jakbym miała odlecieć zaraz.
Miala któraś z was coś takiego? Strasznie sie martwie.
ja mam problemy z oddychaniem, jak leże na płasko na plecach..podczas usg wtedy robie sie blodo zielona, jak to mówi mój mąż:)
myślę, że warto sie zbadac, skoro w rodzinie takie problemy, chociaz to pewnie przez maluszki:)

witajcie dziewczyny
co do golenia to nie mam pojecia czy w przypadku cc tez trzeba
ankos ja czasem nie moge złapac oddechu ale zeby takie objawy miec ja ty to niemam
dziewczyny ale dzis jestem wsciekla
okazuje sie ze w lipcu moja najblizsza kuzynka sie chajta a mnie napewno na tym slubie nie bedzie
wkurzona jestem jak cholera
bo mojego mezac samego tez nie puszcze nie ma mowy
ja opuściłam jedno wesele, mój mąż poszedł sam, napił sie jak bąk..wracając do domu przechodził przez płot i rozdarł sobie spodnie na dupsku- garniaka miał z próchnika z naszego cywilnego:p w lipcu szykuje nam sie kolejne wesele, ale chyba tez odpuścimy..tym razem obydwoje:)
 
reklama
dzieki magda za pocieszenie:-)
jeszcze dokladnie niewiem którego lipca moze byc takze ja juz urodze ale tak czy siak na te wesele nie pojdziemy
 
Do góry