reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Pikka- urocze dzieciaczki :-)

Janeczka - witaj :-) dopisalam Cię do listy...:-)
Malena - a u nas to kto wie . Miedzy nami i Sylha jest tylko po 2 dni różnicy ...:-)
 
reklama
Lola216 - wiem, wiem te dwa dni różnicy to żadna różnica - los będzie decydował:-) a jak Twoje samopoczucie?

Wszystko ok? U mnie tak, mam tylko ostatnio opuchnięte stopy/kostki ale to żadna dolegliwość nie narzekam.
Jak się poczyta dziewczyny w pojedynczych ciążach jak im ciężko a są w tym samym czasie co my to aż oczy przecieram ze zdumienia...ale może może - każdy organizm jest w końcu inny...

A jak Jasmina i Katka dajecie radę w upały?

Kurczę jak ten czas zasówa pamiętam jak się dowiedziałam, że Ty i Sylha tez parki będziecie miały i od tej pory nikt już z parka się nie zameldował na forum chyba...

 
Malena - ja czuje sie bardzo dobrze, jakbym w ciąży nie była :-) no poza tym, ze latam do WC co pare minut i mam ta straszna zgage. Miałam za to ciężki 1 trymestr ale od 14tc było tylko lepiej. Dziś mnie tak dziecko po pecherzu kopalo, ze w pewnym momencie aż krzyknelam z bólu :-)
Czułam sie gorzej tydzień temu ale to było chyba przez te upały po 30 stopni. Teraz jest ok 20 i jest idealnie:-) Kiedy masz kolejne USG ? Ja we wtorek ...
To fakt czas tak szybko leci , ze nawet sue nie obejrzymy i dzieciaczki bedą z nami :-) Zaczynam powoli sie stresowac ...
 
Ostatnia edycja:
Pikka - dołączam się do wypowiedzi dziewczyn, no cudne są, patrzę na nie i patrzę i sama do siebie się uśmiecham :)
Malena -, ja to ostatnio tylko jęczę i marudzę bo boli mnie doslownie juz wszystko, brzuch sie napina, pojawiaja sie jakis dziwne skurcze, nogi mi puchną że az bolą, ale muszę wytrzymac jeszcze troszkę. Radę to się daje w te upały, świat ogląda się patrząc przez okno i chłodzi wiatrakiem i pryszniami :)
Janeczka witaj wśród nas :)
 
Lola - fakt, że szybko zleci - eh doczekać się nie mogę:-) a potem pewnie zatęsknimy za tym czasem ciążowym nie raz:tak: Ja też gorzej funkcjonuję w upały, niestety u mnie teraz wciąż ok 28-30 stopni. Kolejne usg mam w piątek parę dni po Tobie, a w poniedziałek jadę na badanie krwi (dokładnie chodzi o żelazo) mam troszkę poniżej dolnej granicy. :confused:
Mnie dzisiaj tez po pęcherzu maluch któryś kopał dobrze, że pełnego nie miałam...:-D

Jaśminka - dzielna jesteś!

W następną sobotę zaczynam szkołę rodzenia a ostatnio znalazłam coś takiego Pierwszy rok życia dziecka to czas... - Video Dzień Dobry TVN

 
Cześć dziewczynki:)
Lola - śliczne zestawienie:) Będzie mi tylko smutno, że Was wszystkich pewnie już nie będzie jak będzie moje rozwiązanie, no ale obowiązki, obowiązki:)
Pikka - przecudowne te Twoje maleństwa. Wogóle Twoja ciąża i cały finał napawa ogromnym optymizmem:) Dzięki za to!

Janeczka - witaj bardzo serdecznie - wskakuj do nas - dziewczyny są tu po prostu SUPER:)

Jasmina - jak tam?U mnie lepiej mam nadzieję, tylko żelazo ciągle mi spada a to dopiero 12 tydzien:( Znacie jakieś naturalne skuteczne sposoby na podniesienie hemoglobiny?
Buźki i życzę udanej upalnej soboty! Ja się dziś cieszę, bo mój mąż pojechał w końcu po samochód - mam nadzieję, że będzie wszystko okej i że przywiezie. Pikka - zdecydowaliśmy się też w końcu na Scenika:)
 
Witam, jestem tu nowa. Mam do was wszystkich pytanie. Jestem w 8 tyg ciąży bliźniaczej dwujajowej ale przez ostatni tydzień na 5 nocy tylko jedną nie miałam brunatnego brzydkiego plamienia. W nocy budzi mnie ból brzuch, nie dość mocny ale odczuwalny, idę do toalety i wtedy mam to plamienie. Czy któraś z Was też takie coś miała? Dodam jeszcze, że od 1 mc leżę cały czas
Pozdrawiam
 
my-troje a kiedy powinnas miec miesiączke? czy nie wypada wlasnie na ten okres plamienia? Jesli nie, to lec do lekarza niech Cie zbada.
Ja od wczoraj placze, bo pojawily mi sie skurcze, inne niz te wczesniej, rano do tego zjadlam kanapke i wzielam leki i polecialam wszystko zwymiotowac, nie wiem co robic. To chyba nie sąskurcze porodowe, ale przy kazdym ruchu je odczuwam, dobrze jest jak stoje albo siedze nieruchomo. Obecnie prasuje sobie na wszelki wypadej koszule do szpitala, ale mam nadzieje, ze mi sie polepszy i tam jeszcze nie trafie. Coś czuję, że nie wytrzymam w domu do tego 31 tygodnia, chociaz wierze, ze sie myle.,
 
reklama
my - troje - na wstępie witaj-) Gratuluję dwójeczki!:-) ja tak miałam równo do 10 tc non stop jakieś plamienia ale brunatnoczerwone nie było to nic niepokojącego, poza tym brałam wtedy duphaston do 14 tc jakoś tak. I nagle po 10 tc jak ręką odjął - zniknęło plamienie całkowicie. Niepokojąca jest tylko żywo czerwona krew. A dlaczego ciągle leżysz? Co mówi na to lekarz?
katka - ja z żelazem walczę od 18 tc żeby je podnieść, jem czerwone mięsa, szpinak, brokuły, migdały, natka pietruszki jedząc to popijam sokiem z wit C bo tylko wtedy żelazo się ładnie wchłania do tego biorę tardyferon 2 razy dziennie a i tak jestem lekko poniżej dolnej normy.:-(Nie ma cudów dwójeczka ciągnie:-)

 
Do góry